reklama

Veletrh Tendence se blíží

14. ročník veletrhu Tendence bude opět významným setkáním obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, pro které je společným zájmem zařízení interiérů. Letošní ročník veletrhu se uskuteční ve dnech 10. – 13. 9. 2009 v areálu PVA Letňany. V tuto chvíli je potvrzena účast dalších prestižních českých i světových značek.

Veletrh Tendence se blíží

Nedílnou součástí veletrhu Tendence je sekce nábytku. Klasický i moderní nábytek od předních českých výrobců a dovozců naleznete v hale číslo 2 a 3. Veletrh naváže na úspěch loňské designové části, která bude umístěna v hale č. 4. Design na Tendenci vás letos uchvátí svojí originalitou a různorodostí. V rámci doprovodného programu se zde také vynasnaží pokořit světový rekord ve velikosti jednoho druhu nábytku. Dále pořadatelé opět připravují soutěž Top design, která se významně rozrůstá a nově také poradenský servis. Odborníci z řad architektů a designérů vám pomohou a poradí při zařizovaní a projektování vašich interiérů.

Již tradičně se v hale č. 1 budou prezentovat přední firmy se stolováním. Nově se na veletrhu Tendence představí skupina společností Potten & Pannen - Staněk, která působí na českém trhu od roku 1992 jako importér a prodejce značkových kuchyňských a domácích potřeb a designových doplňků renomovaných zahraničních výrobců na exkluzivní bázi. Hlavním předmětem činnosti společnosti je velkoobchod – spolupráce s více než 160 odběrateli – kuchyňskými studii, designovými obchody, prodejnami kuchyňských a domácích potřeb a dodávání vybraných produktů do obchodních řetězců. V hale č. 1 najdete také oddělení bytového textilu. Poslední sekcí v hale č. 1 je osvětlení. Zde se bude nově prezentovat firma Vávra osvětlení, s.r.o., dále s účast potvrdila společnost Selene spol.s r.o. s interiérovými svítidly klasické kolekce Artemide, dále Luminex, Apro Lux s.r.o., Eglo Česko-moravská svítidla, spol. s r.o., Alhambra aj.

Souběžně proběhne veletrh kávy a vybavení pro její přípravu COFEX. Veletrh má za cíl prezentovat tento lahodný nápoj široké veřejnosti, dát návštěvníkům možnost vychutnat si výbornou kávu a zvýšit tak kulturu konzumace tohoto nápoje. Kromě prezentace předních firem v daném oboru se mohou návštěvníci těšit na atraktivní doprovodný program, ve kterém se představí například pražírna La Bohéme Cafe, společnost Espresso s.r.o., či firma Villeroy & Boch Ag se zajímavou soutěží.

Více informací naleznete na webových stránkách veletržní správy Terinvest.

Publikováno: 19. 8. 2009, Autor: Terinvest spol. s r.o. (text a foto) , Profil autora: Redakce