reklama

Inspirující výstava Dům a bydlení

Na termín od 8. do 11. října je opět připravena velká událost v oblasti vybavení interiérů – výstava DŮM A BYDLENÍ, která je výborným místem pro všechny, kdo plánují nákup nové sedačky, stolu, židle, kuchyně. Návštěvníci si mohou vybrat z bohaté nabídky stylů a materiálů. Klasika ze dřeva, romantika nebo moderna? To vše najdete právě na výstavě DŮM A BYDLENÍ v Liberci.

Inspirující výstava Dům a bydlení

Mnoho z vás již opustilo tradiční představu o zařízení domova a stále více Čechů chce bydlet především elegantněji. Výstava DŮM A BYDLENÍ chce návštěvníkům nabídnout zajímavý průřez různorodou nabídkou. Předvedou zde vše, co se týká vybavení interiéru. Pokud plánujete v nejbližší době nákup jakéhokoliv nábytku, neměli byste na výstavě DŮM A BYDLENÍ chybět. Nábytek a dekorační předměty jsou prezentovány desítkami společností. Využijte jedinečnou příležitost promluvit si s odborníky v oboru a vytvořit si přehled o nabídce trhu.

Návštěvníci mají možnost zorientovat se v trendech a vybrat si z mnoha stylů, materiálů a barev, porovnat kvalitu a cenu produktů. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, v expozicích jsou připraveni odborníci, kteří vám bezplatně poradí.

Více na www.diamantexpo.cz.

Publikováno: 17. 9. 2009, Autor: Diamant Expo spol. s r.o., (text a foto) , Profil autora: Redakce