reklama

Ochlaďte si život

Jsme stále náročnější a proto výrobci, kteří si zákazníků považují, k nám přicházejí neustále s něčím novým, co by nám ulehčilo život. FAGOR kromě standardního vybavení nabízí u modelů volně stojících chladniček spoustu vylepšení, k nimž využívá nejmodernější materiály a technologie.

Ochlaďte si život

Stále se opakující odmrazování ledničky není příjemná práce a ještě zabere dost času. Proto si takovou oblibu rychle vydobyly modely s funkcí No Frost. Jde o systém, který udrží lednici úplně bez námrazy, díky čemuž se nesnižuje chladící výkon a nemusí se přístroj při čištění vypínat. Nabízí ho například model FAGOR FFA8865 TRIO NO FROST s mrazákem dole. Kromě uhlíkového protizápachového filtru Bio No Frost je tato kombinovaná lednice obohacena o antibakteriální ochranu zamezující tvorbě a množení bakterií díky speciálnímu povlaku na vnitřních stěnách chladničky. Schránka na zeleninu a ovoce Double Fresh má speciální membránu, která se stará o regulaci optimální vlhkosti, takže vše zůstává déle čerstvé: stačí jen zvolit teplotu a přístroj se sám postará o její dosažení a udržení. LCD displej má dotykové ovládání. Zmrazené potraviny přežijí i třináctihodinový výpadek elektřiny. Potraviny lze zchladit i zmrazit zrychleně. A nechybí ani výstražná zvuková signalizace.

Stále čerstvé

Stále čerstvé
Stále čerstvé
Stále čerstvé
Stále čerstvé

Kombinovaná lednice FAGOR FFA6925X NO FROST je, kromě antibakteriální ochrany vnitřních stěn chladničky, výjimečná schránkou Multi Fresh: díky speciálnímu systému cirkulace studeného vzduchu se v ní lépe udržuje správná teplota pro uchování masa a ryb. Funkce Super mrazení se používá k rychlému zmrazování čerstvých pokrmů a pro lepší zachování jejich původní kvality. Praktické je automatické odmrazování zamezující tvorbě ledu na stěnách chladničky. Aktuální teplota se ukazuje na displeji, nechybí schránka na zeleninu a ovoce Double Fresh - ta je navíc vybavena kolečky, takže pohyb je plynulý, a také zvlhčovačem zaručujícím postupné uvolňování vlhkosti, takže nedochází k vysušování skladované zeleniny ani ovoce.

Na dovolenou bez obav

Kombinovaná chladnička FAGOR FFA6915 NO FROST je podobně jako ostatní modely vybavena antibakteriální ochranou, schránkami Multi a Double Fresh a navíc také funkcí Holiday: ta umožňuje po dobu delší nepřítomnosti uživatele nechat běžet mrazničku a chladničku prázdnou, se zavřenými dveřmi, s tím, že se v ní nevytvářejí žádné pachy. Výhodný je též speciální systém pro automatické dovření dveří, výstražná signalizace zase upozorní na zvýšení teploty v chladničce nebo mrazničce – třeba při delším otevření dveří. Nechybí žádná funkce která uspokojí i nejnáročnější uživatele. Lednice Fagor získaly nejlepší hodnocení v oblasti úspor energie, takže jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí.

Více informací na www.fagor.cz.

Publikováno: 5. 12. 2009, Autor: Helena Novotná (text), Fagor (foto), Profil autora: Redakce