reklama

Maskovací pásky firmy tesa tape (1)

Malování patří k jarním pořádkům, s nimiž se připravujeme na Velikonoce. Dřív bývalo nutností, protože při topení pevnými palivy po dlouhé zimě s minimem větrání stěny vykazovaly zpravidla známky notné ošuntělosti, ale i dnes je svěže vymalovaný byt hned jaksi slavnostnější. Maskovací pásky od firmy tesa tape nám celou práci významně usnadní.

Maskovací pásky firmy tesa tape (1)

Užitečné rady při malování

Nová čistá malba s příjemnou barvou často navodí pocit, jako byste se právě přistěhovali. Volbou barev můžete prostor opticky zvětšit, zmenšit, zkrátit a nebo naopak protáhnout. Svým způsobem také o vás leccos prozradí: záleží jen na tom, zda se rozhodnete pro harmonické a relaxační barevné kombinace, či vzrušující kontrasty. Je dobré, že díky zdánlivě nenápadným pomůckám můžete svou tvůrčí aktivitu naplnit s profesionálním výsledkem.

Užitečné rady při malování
Užitečné rady při malování
Užitečné rady při malování
Užitečné rady při malování

Téměř v každém bytu najdeme stěny, které jsou pokryté pevným nábytkem, skříňkami a nebo spotřebiči, jako je tomu například u kuchyně. Jejich čištění je úmorné, ale i pokus zabalit je do obyčejné fólie dá zabrat - tesa však problém vyřešila elegantně.

Tip:

Pokud jsme nakoupili víc maskovací pásky, než spotřebujeme, uchováváme ji v chladném, suchém místě chráněnou před přímém slunci, které by lepící vrstvě z přírodního kaučuku nedělalo dobře – podobně jako dlouhodobé vystavení teplotě nad padesát stupňů.

Připraveno ve spolupráci s tesa-tape.

Publikováno: 18. 3. 2010, Autor: Jiří Jan a tesa tape (text), tesa tape (foto), Profil autora: Redakce