reklama

Schodiště s temperamentem

Přestože schodiště jako stavební prvek slouží k překonávání výškových rozdílů, v interiéru má daleko větší moc. Mnohdy dokonce určuje celý jeho charakter. Právě schodiště považuje za srdce domu významná osobnost světové architektury Eva Jiřičná. Podle čínského učení Feng Shui proudí interiérovým schodištěm harmonická energie, která pozitivně ovlivňuje náš život. Schodiště vnášejí do interiéru osobitého ducha. A nejlepší je, že za kvalitními schodišti, která zároveň lahodí oku, nemusíte jezdit na zahraniční veletrhy! Česká firma J. A. P. nabízí pro rok 2010 novinky, které zaujmou na první pohled.

Schodiště s temperamentem

Jak vypadají schodiště pro rok 2010? Jsou vášnivá, ladná, živoucí. Potěší svým tvarem, vysokou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Splní i nejnáročnější technické požadavky a neokoukají se druhý den. Filozofií přerovské společnosti J. A. P. je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Temperamentní trendy

Ať už patříte mezi milovníky klasiky, nebo vašemu interiéru rádi dopřejete trochu okázalosti, či upřednostňujete moderní čistý design, sklo a kov – nabídka novinek v oblasti schodišť uspokojí vaše potřeby.

Schodiště TANGO

Schodiště TANGO
Schodiště TANGO

Schodiště TANGO

Tango je dramatický a působivý tanec. Se schodištěm stejného jména můžete mít malý kousek argentinské vášně přímo u vás doma. Toto točité schodiště budí zaslouženou pozornost, evokuje pohyb a pro své okolí je absolutně nepřehlédnutelné. Snad je to středovým sloupem, který je navržen v poutavém tvaru dřevěné šroubovice. Tohoto tvaru je docíleno lepením jednotlivých kusů multistrata (speciálně připravená překližka) nebo masivu, a to takovým způsobem, že i při pohledu zblízka celý sloup působí dojmem jednoho kusu dřeva.

Dřevo na tomto modelu schodiště skutečně hraje hlavní roli. Maximálnímu vyniknutí tohoto přírodního materiálu je podřízen design zábradlí, které je střídmé, ale neméně elegantní. Samozřejmě splňuje všechny požadavky na bezpečnost. Odstín moření, druh masivu a dokonce i design zábradlí je možné zvolit podle vlastních představ a stylu interiéru, stejně jako u dalších dvou novinek.

Schodiště HARMONY

Schodiště HARMONY
Schodiště HARMONY
Schodiště HARMONY
Schodiště HARMONY
Schodiště HARMONY
Schodiště HARMONY

Schodiště Harmony

Kdo by v dnešní uspěchané době netoužil po harmonickém útočišti? Rádi se obklopujeme ladným a jednoduchým nábytkem, používáme jemné barvy. Hledáme soulad, který by prostoupil náš domov. Schodištěm, které tyto nároky beze zbytku splňuje, je atypické schodiště HARMONY. Díky ukotvení do zdi není design schodiště rušen žádnou podpěrnou konstrukcí. Použitým materiálem je opět masivní dřevo. Ozvláštňujícím prvkem tohoto schodiště je plná podstupnice doplněná o tenký nerezový pásek. Nerez je použit i na bočních kotvících prvcích. Design celoskleněného zábradlí naprosto koresponduje s celým výrazem schodiště. Kalené sklo i při své síle 16,76 mm vyhovuje všem bezpečnostním předpisům.

Schodiště VIVA

Schodiště VIVA
Schodiště VIVA
Schodiště VIVA
Schodiště VIVA
Schodiště VIVA
Schodiště VIVA

Schodiště VIVA

Toto krásné atypické schodiště není jen na dívání. Latinské zvolání Vivat znamená Ať žije! Berme ho proto jako zajímavou součást interiéru, která s námi doslova žije a přizpůsobí se nám. Kromě příjemného, hřejivého designu jistě oceníte možnost si zcela individuálně zvolit strmost či pozvolnost jeho stoupání podle vašeho volného či naopak stísněného prostoru. Zábradlí je navrženo tak, aby celkový dojem tohoto modelu nejen podtrhovalo, ale samozřejmě ho dělalo bezpečným. Také schodiště VIVA je ukotveno do zdi a nemusíte se obávat narušení interiéru podpěrnou konstrukcí.

Nevybrali jste si z novinek? Společnost J. A. P. toho nabízí mnohem víc! Stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezová zábradlí a stavební pouzdra pro zasouvací dveře.

Více na www.schody-jap.cz

Publikováno: 4. 8. 2010, Autor: madl + J. A. P. (text), J. A. P. (foto), Profil autora: Redakce