reklama

BS Klatovy vás zvou na veletrh For Arch

V rámci 21. Mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2010, který se uskuteční v Pražském veletržním areálu Letňany v Praze ve dnech 21. – 25. 9. 2010 si vás BS Klatovy dovolují co nejsrdečněji pozvat k návštěvě svého výstavního stánku, který se nachází v hale 1, sektor A3.

BS Klatovy vás zvou na veletrh For Arch

Charakteristika veletrhu

  • Největší stavební veletrh v Čechách s účastí zahraničních vystavovatelů
  • Stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR
  • Průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály, výrobky, stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a další)
  • Zastoupení investorů, developerů, výrobců, dodavatelů, řemeslníků a dalších z oborů souvisejících se stavebnictvím
  • Praktické ukázky stavebních řemesel
  • Odborný doprovodný program – konference, semináře, workshopy
  • Rozsáhlá mediální kampaň v České republice i v zahraničí
  • Odborné celostátní soutěže
Charakteristika veletrhu
Charakteristika veletrhu
Charakteristika veletrhu
Charakteristika veletrhu

Firma BETONOVÉ STAVBY KLATOVY s.r.o. vznikla v roce 1993 pro výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK, okrasných prvků zahradní architektury a betonových směsí. V roce 1997 se transformovala na firmu BETONOVÉ STAVBY - GROUP s.r.o. Klatovy s rozšířeným spektrem činnosti - kromě výroby se též orientují na subdodávky částí staveb až po kompletní dodávku formou generální dodávky. Tato stavební činnost je však orientována převážně v regionu západních Čech, popř. regionu Prahy a okolí.

Společnost působí v rámci výroby a dodávek betonářského zboží jako významný producent po celém území České republiky. Nabízí i projektové práce a vlastní typovou projektovou dokumentaci.

Více naleznete na www.betonstavby.cz

Publikováno: 17. 9. 2010, Autor: BS Klatovy (text ) PePa (foto), Profil autora: Redakce