reklama

Příslušenství pro střechy a zateplení

Lidská mláďata slaví v patnácti letech zletilost a dostávají občanky. Firma, která obstála patnáct let ve spletitých a ne vždy docela průhledných podmínkách našeho trhu, složila přinejmenším zkoušku dospělosti. To je případ společnosti HPI-CZ. Už patnáct let u nás její sortiment, služby a servis patří ke špičce.

Příslušenství pro střechy a zateplení

Firma HPI – CZ dodává montážní příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletní sortiment pro zateplování budov. Jako „eseróčko“ vznikla roku 1995 v Hradci Králové pod názvem MAGE – CZ a začala na českém trhu zastupovat stejnojmennou významnou německou firmu. O rok později založila pobočky na Slovensku v Šale a v Blovicích u Plzně.

Změnou názvu na současný se firma pevně začlenila do silné celoevropské skupiny jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců a prodejců stavebního příslušenství HAUSprofi Bausysteme. Dnes patří k holdingu Monier Group.

Do další etapy s novým vedením

Do další etapy s novým vedením
Do další etapy s novým vedením

Na výroční oslavě opustil vedení společnosti její zakladatel a duchovní otec Ing. Josef Novák. Oznámil, že do dalších let společnost jako jednatel povede Tomáš Petr, který do firmy přišel v roce 2000 a její chod už dokonale poznal. I jeho snahou bude aby HPI každoročně přinášela nové technologie a doplňky pro střechy a zateplení tak, aby společnost na trhu posílila a stále také platily zásady firemní kultury: spolehlivost, profesionalita a dobré vztahy s partnery.

Do další etapy s novým vedením
Do další etapy s novým vedením

V červnu společnost oslavila v rodovém sídle Thurn-Taxisů v zámku Mcely společnost HPI CZ jubileum. Přišli významní hosté a vystoupili například Hana Jonášová, Jaroslav Svěcený a Lubomír Brabec.

Připraveno ve spolupráci s firmou HPI www.hpi.cz.

Publikováno: 5. 10. 2010, Autor: Jiří Jan a HPI - CZ (text), HPI - CZ (foto)