reklama

Vybíráme vestavné spotřebiče s Fagorem – 1.

V Kutilově třídílném seriálu si představíme novinky z oblasti vestavných spotřebičů, které by při zařizování vysněné kuchyně rozhodně neměly ujít vaší pozornosti. S našimi tipy neuděláte při výběru žádný krok vedle. Užijte si potěšení z nadčasového, funkčního a úsporného konceptu, jaký přináší moderní a esteticky dokonalé řešení od firmy Fagor.

Vybíráme vestavné spotřebiče s Fagorem – 1.

Rozmazlujte se!

Ten tam je unifikovaný vzhled vestavných spotřebičů. Nemusíte si nic odpírat, nebo naopak kupovat spotřebič, který nechcete, jen proto, že je součástí sestavy. Navíc již nejste omezeni uspořádáním, záleží jen na vašich preferencích. Horizontální nebo vertikální organizace, multifunkční trouby, sklokeramické i indukční varné desky rozmanitých průměrů... Kombinujte podle svého vkusu, přizpůsobte volbu stylu a potřebám kuchyně, je opravdu z čeho vybírat. I vaše kuchyň si zaslouží „dotek budoucnosti“.

Horké novinky, které nepálí

Horké novinky, které nepálí
Horké novinky, které nepálí

Koho snad baví odstraňovat nánosy připečené mastnoty a také zbytků jídel z trouby a plechů, bude asi zklamaný, pro nás ostatní je tu Pyrolýza 2.0! Multifunkční pyrolytické trouby jsou vybavené nejúčinnější generací pyrolýzy na trhu. Maximální účinnost při pečení i čištění a zároveň úspora času a elektrické energie. Vnitřek trouby je dokonale odizolován čtyřmi skly, takže dvířka jsou nejen zcela bezpečná na dotyk, ale zároveň zaručují optimální využití generovaného tepla. Funkcí Auto-Pyro trouba sama určí přesný čas čištění podle stupně zašpinění a unikátní funkce Turbo, se kterou se setkáte pouze u trub Fagor, umožňuje komplexní pyrolytické samočištění. To znamená, že dokonale čistá bude nejen vaše trouba včetně bočních vodících mřížek, ale také plechy. A vše jediným stiskem tlačítka. Také při vnějším řešení spotřebičů bylo pamatováno na praktičnost. Nerezový povrch je speciálně ošetřen tak, aby na něm při manipulaci neulpívaly otisky prstů.

Za zmínku nepochybně stojí i integrované programy a vyspělá elektronika. S automatickými funkcemi se v šéfkuchaře promění dokonce i ten, kdo s železnou pravidelností připaluje čaj. Programy Master Chef a Automatic Chef de facto připraví vše za vás. Stačí jen zadat druh a váhu zvolené potraviny a prostřít stůl. Zdatnější gourmeti jistě ocení funkce programu Moje recepty. Oblíbený recept nebo povedený experiment se stiskem tlačítka uloží do paměti trouby a díky tomu můžete dosahovat stejně skvělých výsledků kdykoli budete chtít.

Rozbředlá pizza je minulostí

Rozbředlá pizza je minulostí
Rozbředlá pizza je minulostí

Ani mikrovlnné trouby nezaostávají ve vývoji a dávno už neslouží jen jako prostředek pro rychlé ohřívání. S těmito nanejvýš moderními „mikrovlnkami“ docílíte skvělých výsledků na malém prostoru a s multifunkčním vybavením se nemusíte bát ani přípravy složitých pokrmů. Rozbředlá pizza je s Fagorem minulostí. V chytré mikrovlnné troubě upečete snadno a rychle dokonalou chutnou domácí i předpřipravenou pizzu, která bude konečně křupat!

Tip: Při vestavbě mikrovlnných trub pamatujte na správné odvětrání přístroje.

Více na www.fagor.com.

Publikováno: 14. 10. 2010, Autor: madl + Fagor (text), Fagor (foto), Profil autora: Redakce