reklama

Jak na chřipku?

Podzim a zima je období častějšího výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění. I když se určitě snažíme posílit náš imunitní systém, jen stěží se chřipce ubráníme, protože je téměř všude kolem nás.

Jak na chřipku?
Ceresit STOP BAKTERIE
Ceresit STOP BAKTERIE

Z práce, ze školy či od lékaře si můžeme přinést domů chřipkové viry, které pak působí na náš organismus tak dlouho, až podlehne. Ideální by bylo vzduch v místnostech, kde trávíme více času, těchto virů zbavit, ale jak? Ceresit STOP BAKTERIE to dokáže! Stačí jen jednoduše sprej nastříkat v dané místnosti a nechat chvíli působit. Takto snadno získáte zdravé a vydezinfikované prostředí.

Ceresit STOP BAKTERIE byl vyvinut tak, aby účinně likvidoval většinu známých bakterií a virů i v místnostech s velkou koncentrací lidí a tím s velkou potenciální koncentrací virů či bakterií, jako jsou například kancelářské prostory, chodby apod. Stejně dobře dokáže také pomoci ve vašem bytě či domě a vy tak můžete vytvořit zdravý domov. Nevzdávejte boj s chřipkou a dezinfikujte prostor pomocí Ceresitu STOP BAKTERIE.

Více informací na www.stop-vlhkosti.cz

Publikováno: 26. 10. 2010, Autor: Henkel (text a foto), Profil autora: Redakce