reklama

Trendy do kuchyně pro vánoční pohodu

Hodiny strávené u sporáku a výsledkem je spálené cukroví, rozvařené brambory na bramborový salát, migréna z hučící digestoře a všudepřítomné rybí aroma? Podobný scénář budiž pro letošek zapovězen! S trendovými spotřebiči od Fagoru se stanete králi vánoční kuchyně.

Trendy do kuchyně pro vánoční pohodu

Hurá na kapra!

Nemoderní odsavače par ani z desetiny neplní svou funkci, nepohlcují zápach a navíc „otravují“ domácí pohodu nepříjemnou hladinou hlučnosti..., opravdu si nezasloužíte něco lepšího? Výkonné odsavače od Fagoru jsou dimenzovány tak, aby se přizpůsobily vašim potřebám. Trendový pyramidální, vertikální a krychlový design odsavačů jde ruku v ruce s technickou kvalitou. Model Effisilent s hlučností pouhých 35dBA vůbec neuslyšíte.

Dalšími novinkami jsou panel Touch Control umožňující intuitivní ovládání: senzor automatického spuštění sám detekuje úroveň výparů a aktivuje se pouze v případě potřeby, čímž významně šetří energetickou spotřebu a funkce Oxygen – odsavač aktivovaný na minimální výkon - zajistí obnovení čistého vzduchu v kuchyni.

Hurá na kapra!
Hurá na kapra!

Vybíráme odsavač par

Jak si ale vybrat skutečně výkonný odsavač? Snadno! Stačí zvážit obvyklý způsob vašeho vaření:Vaříte rychle připravitelné potraviny? Máte-li kuchyň malých rozměrů a používáte plynovou či elektrickou varnou desku, sáhněte po odsavačích s výkonem 300/400 m³/h.Vaříte nepravidelně pro trojčlennou nebo čtyřčlennou rodinu ve středně velké kuchyni? Doporučujeme odsavače s výkonem 400/500 m³/h.Pro vášnivé kuchaře, hostitele a početné rodiny mající k dispozici dostatečně prostornou kuchyň je vhodný odsavač nejméně o výkonu 600 m³/h.

Sbohem, připálené a rozvařené pokrmy!
Vybíráme odsavač par
Vybíráme odsavač par

Indukční desky Fagor jsou rychlé, bezpečné a snadno se udržují. Nové designové provedení s rámem Stratos opticky rozšiřuje pracovní plochu a usnadní manipulaci s nádobím. Funkcí „Moje recepty“ ukládáte do paměti nejčastěji používaný výkon, který bez nutnosti nastavení můžete kdykoli opětovně použít. Funkce „2 v 1“ je vhodná pro přípravu pokrmů vyžadujících různou intenzitu vaření. Umožňuje zvolit dvě různé úrovně výkonu v rámci jednoho programu. Pro lehčí orientaci a názornější zobrazení nabídky programů slouží moderní LCD display.

Více na www.fagor.com

Publikováno: 15. 12. 2010, Autor: madl + Fagor (text), Fagor (foto), Profil autora: Redakce