Všechno pro zábradlí na jedné adrese

Nerezové zábradlí v interiéru působí vzdušně, je nevtíravé a přece dokáže prostor svou elegancí ozvláštnit. V podobné míře to platí i pro balkony či venkovní schodiště. Ve své jednoduchosti je přitom nadčasové. Ale hledat ten správný typ a nebo shánět jednotlivé komponenty nemusí být snadné, pokud se neobrátíte tam, kde si vše potřebné můžete zkompletovat na internetu. To vám nabízí společnost Dama.

Všechno pro zábradlí na jedné adrese

Od konce loňského roku se u nás Dama stala zástupcem italské značky Wolfsgruber. Je to známá jihotyrolská firma, do níž často chodí na zkušenou naši umělečtí kováři, protože se tady dá leccos odkoukat a také získat do rukou ten správný grif.

Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA

Zúročená zkušenost

Wolsgruber na náš trh přichází s uceleným nerezovým systémem, v němž je všechno: počínaje madly na zeď, nerezovým zábradlím za výjimečně příznivé ceny, systém držáků skel a zasklívacích pavouků, nerez zábradlí, brány i pohony. Nabízí i lankový systém včetně lisování závitů na lanka a nerezové sítě X-tend, stejně jako systém skleněných posuvných dveří… Zkušenosti s řemeslem, které je tak trochu i uměním, sbírají lidé od Wolfsgrubera už od roku 1972, takže při návrhu jednotlivých prvků je zhodnotili a tak dosáhli nejen velice snadné montáže dobře promyšlených spojů, ale i perfektního designu.

Výhodný nákup

Firma Dama pro zájemce z Prahy a okolí nabízí kompletní dodávky, včetně odborné montáže a dodávky skel. Pro firmy, které chtějí systém dále montovat, nabízí také zajímavé rabaty a veškerou podporu k dosažení úspěšného výsledku jejich práce.

Výhodný nákup
Výhodný nákup
Výhodný nákup
Výhodný nákup

Více informací najdete na www.idama.cz.

Autor: Jiří Jan a DAMA, s.r.o. (text), DAMA, s.r.o. (foto)

Související k tématu