reklama

Vždy o krok napřed v lepení

Možná stejně jako já patříte k lidem, kterým vrtačka nepřirostla k srdci. Tento problém již v minulosti vyřešila montážní lepidla. Ovšem komu by se chtělo namáhat se s aplikační pistolí.

Vždy o krok napřed v lepení

Proto mě zaujala vynikající myšlenka, se kterou přišel přibližně před rokem Pattex. Jako první představil unikátní balení montážního lepidla se samospouští. Díky revolučnímu balení není třeba aplikační pistole. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Stiskem spouště uvolníte tlak v nádobě a lepidlo pak vytéká tryskou na určené místo. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý, jemné ženské ruce nevyjímaje.V letošním roce ovšem Pattex udělal další krok kupředu - představil zdokonalenou novinku Pattex Power Fix v balení kiwi.

Vždy o krok napřed v lepení
Vždy o krok napřed v lepení

Inovace spočívá hned v několika praktických vychytávkách. Nový Pattex Power Fix má otočnou hlavu s prodlouženou aplikační tryskou. Proto pro vás nebudou žádným problémem ani hůře přístupná místa, ke kterým se snadno dostanete. Navíc otočná hlava umožňuje i pohodlnější práci s lepidlem pro leváky. Jednoduše si ji natočíte tak, jak budete potřebovat. Dalším vylepšením je speciální dávkovač, kterým si můžete snadno určit průtok lepidla. Tuto vlastnost využijete například v momentě, kdy potřebujete přilepit něco drobnějšího a plocha je příliš malá. Posunem tlačítka dávkovače sami určíte množství lepidla.

Vždy o krok napřed v lepení
Vždy o krok napřed v lepení

Důkazem snadnosti lepení s novinkou Pattex Power Fix je velmi netradiční věšák v podobě dámské boty na vysokém podpatku. Stačilo jedním stiskem nanést lepidlo na koženou podrážku boty a přitisknout ke stěně. Vzhledem k tomu, že Pattex Power fix se vyznačuje technologií okamžité přilnavosti, bota ze stěny nesklouzává a drží na svém místě. I tak snadno může vzniknout originální nápad.

Více informací o lepidlech Pattex naleznete na www.pattex.cz. Inspirujte se dalšími zajímavými nápady v lepení nebo soutěžte o 100 000 Kč s Pattexem na stránkách www.pattexpower.cz.

Publikováno: 9. 5. 2011, Autor: Henkel (text a foto) , Profil autora: Redakce