reklama

Znáte Vypínač.cz?

Už od konce roku 2006 se mohou surfaři po internetu setkat s webovou adresou www.vypinac.cz. Příznačné označení dává tušit, jaké je její tématické zaměření. Tvůrci webu si od počátku vytkli za cíl přiblížit prostřednictvím produktově zaměřených stránek moderní trendy ve světě vypínačů a zásuvek širší veřejnosti. Tohoto úkolu se ujali pracovníci společnosti Schneider Electric.

Znáte Vypínač.cz?

Web je moderně laděný a průběžně aktualizovaný. Navíc grafikou, strukturou i svou funkčností atraktivní a uživatelsky přátelský. Obsahuje například konfigurátor, jehož prostřednictvím si lze on-line sestavit jakkoli komplikovaný vypínač společnosti Schneider Electric a vyexportovat si takto vytvořenou sestavu do Excelu.

Znáte Vypínač.cz?
Znáte Vypínač.cz?

Další z užitečných pomocníků je vizualizátor. Ten umožňuje zájemcům prohlédnout si vybraný vypínač ve vzorových místnostech nebo dokonce nahrát vlastní fotografii a umístit vypínač či zásuvku v perspektivě na zeď. To je velmi názorné i praktické, neboť rozhodnutí o volbě produktu a jeho konfigurace si každý může takto promyslet v předstihu ještě před vstupem do prodejny.

Znáte Vypínač.cz?
Znáte Vypínač.cz?

Webové stránky www.vypinac.cz obsahují praktické rady a informace v pravidelných rubrikách Vypínače a zásuvky, Inspirujte se (zde jsou fotografie referenčních projektů v ČR) a Kde je získáte.

V další užitečné rubrice Tipy a triky se můžete nejednou přesvědčit o tom, že si lze stále zdokonalovat své vědomosti – třeba o běžné a všední zásuvce. Ty, které se u nás používají jsou tzv. „francouzského“ typu, tedy se zemnicím kolíkem a nedoporučuje se je (jak se v rubrice Tipy a triky uvádí) nakupovat mimo území České republiky, přestože na první pohled vypadají stejně. Místní normy mohou totiž připouštět i jiné technické provedení, které by v našich podmínkách mohlo způsobit nefunkčnost nebo i nebezpečnost takovéto zásuvky. V jiných pasážích se lze dočíst, na co si dát pozor při plánování elektroinstalace atd.

Znáte Vypínač.cz?
Znáte Vypínač.cz?

Web obsahuje rovněž dokumentace ke stažení, ceníky, katalogy, barevné vzorníky, kontaktní údaje zákaznického centra a další. Nechybí ani část věnovaná odborné veřejnosti, zaměřená na vypínače a zásuvky, modulární přístroje, rozvodnice, datové sítě a hlásiče kouře.

Více na www.vypinac.cz a www.schneider-electric.cz.

Publikováno: 16. 6. 2011, Autor: Schneider Electric (text a foto), Profil autora: Redakce