reklama

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

// Společnost RAVAK přichází s novým on-line konfigurátorem hydromasážních systémů. Zájemci o vanu s hydromasáží si v sedmi jednoduchých krocích sami navolí všechny potřebné charakteristiky počínaje typem vany až k veškerým doplňkům.

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Intuitivní a přehledná aplikace, kterou najdete na www.ravak.cz pod názvem Průvodce výběrem hydromasážního systému, doprovází jednotlivé kroky stručnými vysvětlivkami a zákazník je v každém okamžiku informován o průběžné ceně vybraných výrobků. Zájemci o vanu s hydromasáží si v sedmi jednoduchých krocích sami navolí všechny potřebné charakteristiky počínaje typem vany až k veškerým doplňkům. Výsledkem párminutového procesu je komplexní dokument s vyobrazením vany a zabudovaného systému i cenová kalkulace, to vše určené k vytištění. Takto připravenou konfiguraci lze uplatnit u kteréhokoli z prodejců hydromasážních systémů RAVAK.

Sestavte si sami vanu s hydromasáží
Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Sortiment RAVAK zahrnuje osmnáct hydromasážních systémů kompatibilních s celkem jednadvaceti vanami. Pro tři vany (LoveStory, You a Viola) vyvinul RAVAK originální systémy přizpůsobené právě těmto vanám. RAVAK nabízí jak tradiční způsoby jemných perličkových (Air), intenzivních vodních (Hydro) a kombinovaných (Hydro/Air) masáží, tak i unikátní systém Whisper.

Sestavte si sami vanu s hydromasáží
Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Systém Whisper – novinka letošního roku

Hydromasážní systém Whisper je novinkou roku 2011, ojedinělou na českém trhu. Jako jediný nabízí uvolňující masáž bohatou směsí vody a vzduchu vycházející i ze dna vany. A jak napovídá už svým názvem (whisper – šepot), je charakteristický svým bezkonkurenčně tichým a úsporným provozem, protože oproti kombinovaným systémům pracuje s jedním agregátem a neobsahuje dmychadlo. Požitek z relaxace v systému Whisper tak není ohrožen obvyklým zvýšeným hlukem spojeným se spuštěním airmasáží .

Systém Whisper – novinka letošního roku
Systém Whisper – novinka letošního roku

Když koupelnu, tak RAVAK

RAVAK se spuštěním konfigurátoru zařadil k světovým technologicky nejpokročilejším výrobcům. S konfigurátory se můžeme setkat běžně zejména v automobilovém průmyslu. Stejně tak, jako je pořízení automobilu zásadním rozhodnutím v osobním a rodinném životě, má i rozhodování o vybavení koupelny dopady do dalších desetiletí každodenního života domácnosti.

Více informací naleznete na www.ravak.cz.

Publikováno: 2. 8. 2011, Autor: RAVAK a.s. (text a foto) , Profil autora: Redakce