reklama

Dokonalé betonové oplocení

Chcete mít skutečně pevný plot, spolehlivě zajišťující vaše bezpečí po dlouhá léta? Toto a ještě řadu dalších výhod získáte volbou betonového oplocení PILEG. Jedná se o univerzální, do detailů propracovaný stavebnicový systém s betonovými tvarovkami.

Bezpečný a estetický

Plot by měl být v prvé řadě odolný, zabraňující průniku na ohrazený pozemek, ale také dotvářet celkový dojem ze stavby. Volba materiálu ke stavbě plotu se tedy odvíjí i od toho, jak bude plot korespondovat s materiálem použitým na stavbu domu. Dalšími podstatnými kritérii jsou pracnost stavby plotu a jeho cena. Rozhodnete-li se pro plot z betonových tvarovek, můžete postavit plot plný, který vlastně slouží jako malé nepropustné opevnění, nebo lehčí plot s plotovými sloupky a plotovou výplní. Druhá varianta je nejen lehčí, subtilnější, ale i levnější a přitom stejně dobře chránící vaše bezpečí. Takovým je právě systém PILEG s betonovými tvarovkami.

Bezpečný a estetický
Bezpečný a estetický
Bezpečný a estetický
Bezpečný a estetický

Rychlá a přesná výstavba

Betonovým oplocením PILEG vytvoříte podezdívku plotu a jeho jednotlivé sloupy. Výplní plotu pak může být materiál podle vašeho rozhodnutí. Doporučujeme kovové oplocení PILEG, vytvářející ucelený vzhled, který můžete doplnit i vhodnými rozměry bran a branek. Tvarovky z betonu umožňují rychlou, přesnou a jednoduchou výstavbu. Je to v podstatě stavebnice, jejíž jednotlivé prvky mají speciální do sebe zapadající zámky. Takové provedení a přesnost tvarovek velmi usnadní realizaci stavby, a to bez nutnosti spáry.

Přírodní povrchová úprava

Tvarovky z betonu jsou s kamínkovou povrchovou úpravou. Znamená to, že mají přírodní vzhled a vybírat si můžete z několika variant - lámaný vápenec, bílý mramor, bíločerný mramor. Pokud byste si z této nabídky nevybrali, umožňuje firma Pilecký s.r.o. nabídnout i další povrchové úpravy včetně jiného zbarvení podle vzorníku a na přání klienta. Všechny tvarovky (sloupkové, průběžné oboustranné, jednostranné i krycí stříšky) jsou vyráběny v několika rozměrech. Systém je velmi variabilní a máte tak možnost stavět přesně podle svých představ.

Přírodní povrchová úprava
Přírodní povrchová úprava
Přírodní povrchová úprava
Přírodní povrchová úprava
Přírodní povrchová úprava
Přírodní povrchová úprava

Armovaná prahová deska

Obáváte se při stavbě pracného hloubení výkopu v celé délce plotu do nezámrzné hloubky? Tak tuto starost mít nemusíte. Bezzákladový systém výstavby jednoduchým a úsporným způsobem „vynese“ plotové zdivo. Postačí jen připravit základ pro sloupky. Základ pro další části plotu vytvoří armovaná prahová deska z vibrolisovaného betonu vyztuženého armovacím železem. Tím se vyhnete nutnosti přípravy terénu hloubením výkopu po celé délce plotu, docílíte snadno přesnosti instalace a navíc uspoříte náklady při spotřebě betonové směsi. PILEG - betonové oplocení je nenáročné na údržbu a má velmi dlouhou životnost. Sestavuje se jednoduše a rychle, je snadno opravitelné a esteticky velmi působivé.

Armovaná prahová deska
Armovaná prahová deska

Výhody betonového oplocení PILEG

  • dokonalá ochrana majetku
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • bezzákladový systém - úspora práce i materiálu
  • snadná oprava v případě poškození
  • cenová dostupnost
  • bezúdržbovost, dlouhodobá životnost
  • variabilita systému
Výhody betonového oplocení PILEG
Výhody betonového oplocení PILEG

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.pilecky.cz.

Publikováno: 26. 9. 2011, Autor: Pilecký, s.r.o (text a foto) , Profil autora: Redakce