reklama

Sprchový kout Blix s novými sprchovými dveřmi

// Sprchový kout Blix, jeden z nejoblíbenějších produktů značky RAVAK, má zas něco nového: ke stávajícímu výrobku byly vyvinuty sprchové dveře a pevná stěna, které z něj dělají univerzálně použitelný sprchový kout do každého prostoru.

Sprchový kout Blix s novými sprchovými dveřmi

Individuální řešení

Posuvné dvoudílné sprchové dveře Blix BLDP2 jsou nabízeny v rozměrech 100, 110 a 120 cm. V komplementárním setu se stěnou BLPS 80, 90 a 100 cm vytvoří buď čtvercový či obdélníkový rohový sprchový kout nebo při použití dvou stěn vznikne kout ve tvaru U. Dveře jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a o jejich tichý a spolehlivý chod se stará systém AntiBlock ve spodní části. Vyrovnání případných stavebních nerovností vyřeší praktický nastavovací profil, který umí rozšířit sprchové dveře až o 4 cm na každé straně. Stejně jako sprchový kout, i sprchové dveře Blix jsou opatřeny odklápěcím systémem, který podstatně usnadňuje údržbu a umožní dostat se i do těžko přístupných míst. Oproti jiným systémům otevírání (otočné pivotové dveře na čepu nebo klasické otevírání na panty) šetří posuvné dveře místo v koupelně a netrápí nás loužičkami odkapávající vody na koupelnové dlažbě.

Individuální řešení
Individuální řešení

Maximum výhod - sprchový kout Blix

Spojuje v sobě výhody efektního vzhledu, technické dokonalosti i dlouhé životnosti. RAVAK svým zákazníkům nabízí volbu hned mezi třemi možnostmi povrchové úpravy, a to mezi bílým lakovaným povrchem, lesklým kovovým povrchem a odolným kovově matným povrchem satin. Provedení satin vzniká chemickým procesem, při kterém na povrchu dochází k vytvoření tvrdé, otěruvzdorné vrstvy oxidu hliníku rezistentní vůči další oxidaci, a tím i proti poškrábání. Všechny povrchové úpravy RAVAK si zároveň zachovávají své estetické a praktické hodnoty i při velkých výkyvech teplot, působení různých chemikálií a vysoké relativní vlhkosti vzduchu, kterým jsou kouty v koupelně vystaveny.

Sprchový kout Blix se na první pohled řadí k řešením určeným do moderně pojatých koupelen v jednoduchém stylu. Design není rušen žádnými svislými vnitřními profily a je tak tvořen pouze čirými bezpečnostními skly tloušťky 6 mm zavěšenými do vodících profilů s posuvným systémem zavírání dveří.

Více informací naleznete na www.ravak.cz.

Publikováno: 25. 10. 2011, Autor: RAVAK a.s. (text a foto) , Profil autora: Redakce