reklama

Tepelná pohoda online s bezdrátovým termostatem TFT WiFi

Vracíte se domů z víkendu či dovolené a těšíte se na vyhřátý obývák? Nebo jen nechcete čekat, až se nahřeje podlaha v koupelně? Pak jistě oceníte nový bezdrátový termostat, pomocí kterého snadno můžete nastavit komfortní teplotu ve svém domě i na dálku. Stačí být online.

Tepelná pohoda online s bezdrátovým termostatem TFT WiFi (Zdroj: Fenix Trading)

Technologie se dynamicky mění a s nimi i nároky uživatelů. V oblasti elektrického vytápění to znamená neustále rostoucí poptávku po jednoduchém a chytrém řešení regulace. Proto český výrobce FENIX vyvinul nový bezdrátový termostat TFT Wifi. Termostat si zachoval všechny osvědčené funkce svého předchůdce TFT, plně jej využijete jako lokální regulaci pro všechny systémy přímotopného elektrického vytápění. Nejedná se přitom o velkou investici. Bezdrátový termostat si můžete pořídit třeba jen k ovládání teploty v obytném prostoru, kde trávíte nejvíce času a uvítáte zde ten nejvyšší komfort.

Bezdrátový termostat
Tepelná pohoda online s bezdrátovým termostatem TFT WiFi (Zdroj: Fenix Trading)

Již na první pohled vás zaujme moderní design. Nový termostat disponuje celoskleněným čelním panelem v bílé či černé variantě, který nahradil původní plastový rámeček s okénkem pro displej. Díky tomu termostat získal elegantnější vzhled a působí nerušivým dojmem. Pozadí displeje můžete libovolně měnit, volit můžete mezi černou a bílou. Vylepšeného designu si můžete všimnout také u ikon v menu termostatu.

Tepelná pohoda online
Tepelná pohoda online s bezdrátovým termostatem TFT WiFi (Zdroj: Fenix Trading)

Hlavní vylepšení však bezesporu představuje možnost vzdáleného ovládání po připojení termostatu k internetu. K tomu slouží mobilní aplikace, která je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS. Jednotlivé termostaty si snadno spárujete se svým účtem v aplikaci. Ta poté plní funkci virtuální centrální jednotky, každý termostat můžete ovládat zvlášť anebo řídit centrálně všechny jako celek.

Videonávod k termostatu TFT Wifi

Tepelná pohoda online
Tepelná pohoda online s bezdrátovým termostatem TFT WiFi (Zdroj: Fenix Trading)

Videonávod k základnímu nastavení termostatu TFT WiFI

Co je možné v aplikaci nastavit?

Kromě regulace žádoucí teploty můžete například měnit provozní režimy, editovat a vytvářet nové programy nebo dokonce i sledovat spotřebu jednotlivých vytápěných prostorů v čase. Zároveň při ovládání termostatu na dálku pomocí chytrého telefonu nejsou omezeny žádné funkce samotného termostatu, nadále jej lze tedy využít i klasickým způsobem. Po připojení termostatu k internetu máte automaticky možnost neustále aktualizovat software, neminou vás tedy ani budoucí možná vylepšení. Termostat si můžete pořídit v e-shopu výrobce.

Instalace je stejně snadná jako u standardních pokojových termostatů. Nepotřebujete žádné speciální vybavení, k plnohodnotnému využívání termostatu vám postačí dostupná domácí sít Wifi. Skvělé uplatnění tak termostat TFT Wifi najde např. i v rekreačních objektech nebo zkrátka jako chytré řešení domácí regulace umožňující maximální uživatelský komfort.

 

Publikováno: 1. 11. 2019, Autor: Fenix Trading (text a foto)