reklama

Vybírejte dveře zcela jinak

Zapomeňte na otravné běhání po prodejnách nebo listování katalogy a vybírejte nové dveře SOLODOOR jinak. Revoluční aplikace SOLODOOR totiž umožňuje do počítače nahrát fotku vlastního interiéru a pak v pohodlí domova hledat dveře, které do něj nejlépe pasují.

Vybírejte dveře zcela jinak

Výběr nových interiérových dveří do bytu či rodinného domu představuje celkem významnou investici. Každý proto svoji volbu pečlivě zvažuje. Orientovat se v desítkách modelů dveří a vytipovat ty pravé, není jednoduché. Zákazníci často váhají s rozhodnutím, protože si nedovedou přesně představit, jak se konkrétní dveře budou hodit do jejich bytu. Dveře v reálném interiéru totiž vypadají jinak, než vystavené v prodejně či na obrázku v katalogu. Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, tento problém vyřešila originálním počítačovým programem, který rozhodování zásadním způsobem ulehčuje.

Vybírejte dveře zcela jinak
Vybírejte dveře zcela jinak
Vybírejte dveře zcela jinak
Vybírejte dveře zcela jinak

Úspora času a pohodlí domova

SOLODOOR na internetových stránkách www.solodoor.cz spustila aplikaci „Vizualizace dveří“, která umožňuje do počítače nahrát fotografii vlastního obývacího pokoje, kuchyně či ložnice a poté libovolně zkoušet, který model a dekor dveří s interiérem nejlépe ladí. Celý výběr dveří tak může proběhnout v klidu domova u obrazovky počítače, odpadá jakékoli zdlouhavé prohlížení katalogů, letáků nebo pojíždění po prodejnách a hlavně nejistota spojená s tím, jak budou vybrané dveře vypadat u vás doma. Vizualizace tedy výrazně spoří čas a současně poskytuje perfektní vodítko pro tu nejlepší volbu.

Dveře na míru

Práce s aplikací je velmi jednoduchá a její intuitivní ovládání bez problémů zvládnou všichni běžní uživatelé počítače. První krok po otevření aplikace představuje nahrání fotografie vlastního interiéru. Následuje editace polohy dveří – uživatel v obrázku umístí obdélník do prostoru, kde chce mít dveře. Nejčastěji samozřejmě do stávajícího dveřního otvoru, není problém ovšem dveře situovat i jinam, kde zatím nejsou, ale kde o nich třeba uvažuje. V dalším postupu pak již stačí prohlížet, jak jednotlivé modely dveří pasují do interiéru. Uživatel přitom může průběžně měnit modelové řady, barevné dekory či typ prosklení. Zároveň jedním kliknutím získá informaci o ceně zvolené sestavy. Ve finále pak systém umožňuje vysněnou kombinaci uložit do počítače, odeslat e-mailem nebo se s ní pochlubit na Facebooku. Díky tomu můžete svůj výběr okamžitě konzultovat například s architektem nebo prostě jen s přáteli.

Dveře na míru
Dveře na míru
Dveře na míru
Dveře na míru

Inspirativní vzorové interiéry

Pokud kromě výměny dveří zvažujete i zásah do celkové vizáže bytu, máte ve vizualizacích k dispozici i inspiraci v podobě osmi modelových interiérů (například ložnice, obývací pokoj, kuchyně, chodba), kde lze zcela identicky zkoušet různé varianty dveří. V každém interiéru může uživatel měnit barvu stěn a podlah a zároveň sledovat, jak tato barevná úprava ladí s dveřmi. Nebo lze zvolit opačný postup – tedy k vybrané barvě stěny či podlahy hledat v sortimentu SOLODOOR ty nejhezčí dveře.

Perfektní přehled díky konfigurátoru

Systém vizualizací je navíc provázán s takzvaným konfigurátorem dveří, který poskytuje dokonalý přehled o celém sortimentu SOLODOOR. V konfigurátoru může zákazník kombinovat různé modely, dezény povrchu, (CPL, fólie, dýha apod.), typ prosklení, další doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře). Okamžitě získává perfektní obrázek dveří a také přehled o ceně zvolené sestavy.

Perfektní přehled díky konfigurátoru
Perfektní přehled díky konfigurátoru
Perfektní přehled díky konfigurátoru
Perfektní přehled díky konfigurátoru

Zkuste vybírat interiérové dveře moderně. Vyfoťte svůj byt a pak už jen surfujte ve vizualizacích na www.solodoor.cz. Určitě naleznete dveře svých snů! A ve vynikající kvalitě potvrzené známkou CZECH MADE! Právě společnost SOLODOOR totiž jako jediná mezi výrobci dveří získala certifikát kvality CZECH MADE pro celý svůj sortiment, který v současné době zahrnuje 17 modelových řad s desítkami možností volby povrchové úpravy, barevného dekoru nebo prosklení.

Publikováno: 19. 6. 2012, Autor: Solodoor (text a foto), Profil autora: Redakce