reklama

Umyvadlo na zahradu i do dílny

Umyvadlo patří nejen do každé koupelny, ale důležité místo má i na zahradě, ve sklepě, v garáži nebo v dílně. Obáváte se, že v takovém prostředí se rozbije nebo rychle opotřebuje? Nabízíme snadné řešení: Nové technické umyvadlo ABU COMPACT.

Umyvadlo na zahradu i do dílny

Umyjete v něm všechno

Umyvadlo nebo výlevka na zahradě nebo v pracovním prostředí skutečně musí něco vydržet. Pojmout větší množství špíny, zvládnout zatížení těžšími předměty a poradit si s nepříznivými vlivy počasí. Nevyužijete ho jen na mytí rukou, ale očistíte v něm i nářadí, ovoce apod. Na zahradě i v dílně se určitě někdy budete chtít zbavit i nečistoty po chemikáliích a dalších agresivních látkách. Právě toto vše umožňuje technické umyvadlo ABU COMPACT. Umyvadla Abusanitair vydrží hodně, jsou plastová, vyrobena ze směsi vysoce kvalitního polypropylenu se sílou stěny až 1 cm. Společnost GLYNWED poskytuje na odolnost proti rozlomení umyvadla ABU COMPACT záruku deset let!

Umyjete v něm všechno
Umyjete v něm všechno

Odolné i estetické

Při výrobě technického umyvadla na zahradu ABU COMPACT je použita tzv. sendvičová technika, která zajišťuje optimální pružnost stěn umyvadel, ale zároveň také jejich pevnost. Umyvadlo tak má vysokou odolnost, vzdoruje i korozi a neodlamuje se. Neublíží mu ani mráz ani vařící voda. Přepad odpovídá všem zákonným normám. Hedvábný povrch lze snadno očistit a špína se nemůže usazovat, protože ne něm nejsou žádné skryté kouty, hrany nebo prohlubně. Kromě funkčnosti má i hezký vzhled a splňuje nejvyšší požadavky na moderní design.

Odolné i estetické
Odolné i estetické

Umyvadlo na zahradu má rozměry 550 x 450 x 165 mm, je dodáváno s přepadem, vtokovou armaturou R1 ½, sítem a zátkou s řetízkem. Komplet obsahuje také montážní soupravu se skrytými závěsy. Doplnit ho můžete i stojánkovou vodovodní baterií a dávkovačem tekutého mýdla (0,45 l).

Odolné i estetické
Odolné i estetické

Výhody umyvadla ABU COMPACT

  • Odolné proti chemickým látkám a mrazu
  • Dlouhá životnost
  • Nerezaví a neoprýskává
  • Snadná údržba a čištění
  • Využití v interiéru i exteriérech
  • Moderní design a ideální velikost
  • Odolává nárazu a rozlomení (10 let záruka)

Publikováno: 24. 6. 2012, Autor: Petr (text). Glynwed (foto), Profil autora: Redakce