reklama

Ruukki představuje nový návrhový nástroj

Donedávna dominovaly na trhu střešních krytin betonové a keramické tašky. V poslední době se do popředí kvůli svým vlastnostem stále více prosazují lehké ocelové střešní krytiny s lakoplastovou úpravou, které nahrazují azbestové a bitumenové krytiny. Výhod tohoto druhu krytin je hned několik: malá hmotnost a tedy ušetřené náklady za masivní krovy, snadná montáž a také kvalitní povrchové úpravy, které těmto krytinám dávají záruku až padesát let.

Ruukki představuje nový návrhový nástroj

V segmentu ocelových (plechových) krytin je jednou z předních evropských společností Ruukki, dříve známá pod značkou Rannila. Hlavním krédem tohoto finského výrobce střešních systémů je poskytnout zákazníkovi kvalitní produkty a služby, které pomohou při stavbě či rekonstrukci rodinného domu zcela zapomenout na starosti běžně související právě s výběrem a instalací nové střešní krytiny.

Proto Ruukki na svých internetových stránkách www.ruukkistrechy.cz představila nový nástroj “Navrhněte si střechu snů”. Tato aplikace umožňuje potenciálním zájemcům o střešní krytiny zjistit, jaké je portfolio střešních produktů této společnosti a jednoduchou formou si prohlédnout konkrétní střešní krytiny v různých barvách na odlišných typech rodinných domů. Zákazník tak získá jasnou představu, jaké typy střešních krytin a doplňků budou na jeho domě vypadat nejlépe.

Ruukki představuje nový návrhový nástroj
Ruukki představuje nový návrhový nástroj

Návrhový nástrojNavrhněte si střechu snů od společnosti Ruukki slouží jako vizuální pomůcka a poskytuje poměrně realistický obraz toho, jak vypadají profily Ruukki na různých typech rodinných domů. Rozdíly jsou samozřejmě nejen v barvách, ale také ve tvarech. Nástroj tak značně usnadňuje rozhodnutí o koupi výrobku.

Potenciální zákazník si může vybrat typ domu a střechy z nabízených možností ve vizualizačním nástroji. Dále barvu doplňků, požadovaný typ krytiny a také barvu okapového systému a střešní krytiny. K dispozici je celá škála modelů a barevných odstínů z portfolia společnosti Ruukki. Pro celkové dokreslení návrhu můžete volit také barvu vnějších stěn domu.

Vizualizér je vytvořen na skutečných fotografiích rodinných domů. Je tak užitečnou inspirací jak pro zájemce o rekonstrukci svého domu, tak také pro stavitele domů zcela nových. Najít tu správnou kombinaci pro váš dům je tak mnohem snazší, než prohlížet tradiční katalogy a škály barevných odstínů, které jsou v nabídce. Díky této aplikaci si také mnohem snáze zjistíte doplňující informace o vámi preferované střešní krytině, jako jsou např. záruky.

Návrhový nástroj “Navrhněte si střechu snů” bude v budoucnu doplněn o další funkce, které umožní sdílet vytvořené návrhy na sociálních sítích, tisknout tyto návrhy a ukládat je pro další cenovou nabídku. Vyzkoušet si tento nástroj můžete na www.ruukkistrechy.cz/Navrhnete-si-strechu-snu.

V současné době můžete také využít výrazného snížení ceníkových cen vybraných střešních krytin a získat tak deset let záruky zdarma. Jedná se vlastně o „záměnu” povrchových úprav, kdy např. za cenu střešní krytiny Monterrey Plus s povrchovou úpravou Purex a zárukou čtyřicet let získáte model Monterrey Premium s povrchovou úpravou Pural Matt a zárukou padesát let.

Publikováno: 21. 8. 2012, Autor: Ruukki Cz s.r.o. (text a foto)