reklama

Trubková tělesa – nejen k sušení prádla

Trubková otopná tělesa jsou vhodná do koupelen, chodeb, toalet či kuchyňských koutů. Upoutají na pohled, jsou k dostání v mnoha velikostech, tvarech a barvách. Lze je postavit také do prostoru, třeba jako dekorativní dělicí stěnu nebo do nich může být umístěno třeba zrcadlo.

Trubková tělesa – nejen k sušení prádla

Topný žebřík je svou konstrukcí ideální k sušení prádla, ale sám místnost nevytopí – vydává jen třetinový výkon. Do malé koupelny přesto stačí. Většinou se ale doporučuje jen pro doplňkové vytápění, například ve spojení s podlahovým topením. Někteří výrobci nabízejí rovněž kombinovaná tělesa (teplá voda a elektřina), která lze kdykoliv využít bez závislosti na provozu otopné soustavy.

Trubková otopná tělesa – KORALUX

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou určena především k vytápění koupelen, WC, kuchyní, obytných místností, kanceláří, vstupních a komunikačních prostor v obytných i veřejných budovách. Jsou použitelná v teplovodních otopných soustavách s nuceným i samotížným oběhem.Trubková otopná tělesa jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s různým tvarem průřezu.

Trubkové otopné těleso KORALUX LINEAR je vyrobeno z uzavřených ocelových profilů se čtvercovým a kruhovým průřezem. Konstrukční řešení umožňuje sušení textilií. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Lze je doplnit elektrickým topným tělesem bez integrovaného regulátoru teploty nebo s integrovaným regulátorem teploty. Do prodejního sortimentu je zařazeno také elektrické přímotopné otopné těleso. Tělesa se vyrábějí rovněž v exluzivním chromovém a nerezovém provedení.

Trubkové otopné těleso KORALUX RONDO CLASSIC je vyrobeno z uzavřených ocelových profilů s oválným a kruhovým průřezem. Konstrukční řešení umožňuje sušení textilií. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.Lze je doplnit elektrickým topným tělesem bez integrovaného regulátoru teploty nebo s integrovaným regulátorem.

Trubková otopná tělesa – KORALUX
Trubková otopná tělesa – KORALUX

Trubkové otopné těleso se středovým připojením KORALUX TUBUS - M (KTM) je vyrobeno z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru „D“ a profilů s kruhovým průřezem. I v tomto případě konstrukční řešení umožňuje sušení textilií a topná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Lze je doplnit elektrickým topným tělesem bez integrovaného regulátoru teploty nebo s integrovaným regulátorem teploty.Otopné těleso KORALUX HARMONY je vyrobeno z nerezové ušlechtilé oceli. Vyznačuje se osobitým tvarem, vysokou odolností proti korozi a nárazům, snadno se čistí a splňuje vysoké požadavky na hygienu a čistotu.Lze ho upevnit na stěnu v poloze VERTIKAL a HORIZONTAL.

Připraveno ve spolupráci s Korado,a.s.

Publikováno: 30. 3. 2013, Autor: Elena a Korado (text), Korado (foto), Profil autora: Redakce