reklama

Vaření v páře je samozřejmost, ale znáte pečení s párou? S Fagorem bez problému.

Jste milovníci zdravého vaření? Sledujete výživové či nutriční vlastnosti pokrmů, které připravujete? Pokud ano, vaření v páře pro vás nebude neznámé. Ale co říkáte pečení s párou? Zní to nezvykle, ale je to skutečnost, alespoň u Fagoru. Pečicí trouby Fagor jsou totiž navrženy tak, aby díky systému Avanssis pekly jídlo šetrnějším způsobem, a tím pádem dokáží upéct chutnější pokrmy a v neposlední řadě i sama trouba zůstane díky použití páry čistější.

Vaření v páře je samozřejmost, ale znáte pečení s párou? S Fagorem bez problému.

Tato unikátní technologie automaticky řídí vlhkost uvnitř trouby a zajišťuje, že příprava jídel je zdravá, udržuje v potravinách vysoký obsah vitamínů a nízké množství tuků. Pečicí trouby Fagor s připařováním zaručují zachování nutričních hodnot potravin, jejich chuť, barvu a přirozený vzhled. Díky zachování těchto vlastností jsou výsledné pokrmy lahodné jak oku, tak jazyku, ale především prospívají vašemu tělu.

Trouba s parní funkcí 6H-876 ATCX

Pyrolytická trouba Fagor má 15 programů, z toho 3 programy kombinované s párou, obsluhu usnadňuje přehledný elektronický displej s dotykovým ovládáním. Nabízí Cooking Book (kuchařku) s 23 recepty pro kombinované vaření v páře a 26 recepty pro běžné pečení. Pokud budete péct např. cukroví, můžete využít speciální plech Lissium a troubu si díky systému Booster rychle předehřát. Práci s připravovaným pokrmem usnadní automatický samovýsuv Impuls, díky kterému můžete vařit pohodlněji, snadněji a bezpečněji, protože se nemusíte dotýkat pečicího plechu, který automaticky vyjede sám po otevření trouby.

Trouba s parní funkcí 6H-876 ATCX
Trouba s parní funkcí 6H-876 ATCX

Dvířka mají 4 skla z nichž dvě jsou termoreflexní a pro snadnou údržbu je lze bez nářadí vymontovat. Kovová část dvířek i ovládacího panelu má ochranu proti otisku prstů, takže ani vaše dítě se nepopálí a nezanechá na ní otisky svých prstů. Díky systému pyrolýzy se s jejím čištěním vůbec nenadřete, troubu není nutné čistit klasickým způsobem, ale trouba se vlastně vyčistí sama. Spotřebič je v energetické třídě A -20 %.

Trouba s parní funkcí 6H-876 ATCX
Trouba s parní funkcí 6H-876 ATCX

Speciální nabídku trub Fagor je možné najít na www.fagorcz.cz.

Publikováno: 13. 10. 2013, Autor: Fagor (text a foto), Profil autora: Redakce