reklama

Myčka nádobí Fagor se šikovným vylepšením

Myčka nádobí je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, s trochou nadsázky se dá říci, že je dalším členem rodiny. Sama jsem si to vyzkoušela, když se naše myčka rozhodla v létě zastávkovat zrovna v období, kdy jezdily návštěvy, a náš víkendový život se odehrával pod pergolou a na zahradě u grilu a bazénu. Umývat nádobí po víc jak 15 lidech ručně, to nebyl žádný med. Kuchyně je srdcem domácnosti a myčky si našly své místo nejen pro úsporu času, ale i proto, že jsou daleko šetrnější ve spotřebě energie a vody než ruční mytí.

Myčka nádobí Fagor se šikovným vylepšením

Jako všechny elektrospotřebiče, tak i myčky se vyvíjejí, aby obstály na trhu v záplavě konkurence a jednotliví výrobci se předhánějí v tom, jaké ještě další vylepšení mohou udělat. Pokud uvažujete o výměně stávající myčky, která dosloužila, nebo teprve zařizujete domácnost, neřiďte se jen cenou, podívejte se hlavně na to, v jaké energetické třídě vybraný spotřebič je. Protože investice vložené při nákupu by se vám měly vrátit především v úspoře vody a energie.

Po zvážení hlavních kritérií a ujasnění si cenové investice, kterou jste ochotni a schopni „skousnout“, si mnozí vybírají podle oblíbené značky, vzhledu nebo podle doplňkových funkcí, které jsou jakousi třešničkou na dortu. A takovou třešničku přidal ke své myčce Fagor.

Funkce myčky nádobí Fagor
Funkce myčky nádobí Fagor
Funkce myčky nádobí Fagor
Funkce myčky nádobí Fagor

LVF24X PREMIUM je volně stojící myčka nádobí s nerezovou přední plochou o standartní šířce 60 cm. Kapacita myčky je 14 sad, takže je jako dělaná pro větší rodiny nebo pro ty, u nichž se s návštěvami netrhnou dveře. Myčka má sedm přednastavených programů, její hlučnost je 46 dB. Počet teplotních úrovní je 6 + AUTO, dále umí tři úrovně ostřiku vody a má funkci AquaStop - bezpečnostní systém proti nekontrolovanému úniku vody z přívodní hadice a spotřebiče.

Myčka LVF24X je zařazena do třídy energetické/mytí/sušení: A++/A/A.

Funkce právě pro vás

Co je tedy těmi pomyslnými třešničkami na dortu, které by se vám mohly líbit?

Horní zásuvka na příbory - tato zásuvka je dělitelná a v případě potřeby lze ji vyjmout celou nebo pouze pravou či levou část.

Polohovatelný horní koš výškově stavitelný i s naloženým nádobím – komu by se chtělo naskládat celý koš a pak zjistit, že jej musíte zase vyložit kvůli tomu, že se vám tam nevejde větší kastrol.

Výsuvný “dávkovací asistent“ na mycí detergenty pod horním košem – nachystaný přípravek se vám tedy nevylije, ani když do myčky ještě přidáte nádobí (zatímco do zásobníku ve dvířkách si někdy nechtěně strčíte a "je vymalováno", čisticí prostředek teče po dvířkách ještě před mytím).

Fagor záruka 50 měsíců - na tuto myčku poskytuje výrobce prodlouženou záruku, takže zákonná záruční doba 24 měsíců se vám ihned protáhne na celých 50 měsíců. Tolik si výrobce věří!

Ještě jste se nerozhodli? Podívejte se i na další sortiment Fagor.

Publikováno: 16. 10. 2013, Autor: PePa, Fagor (text a foto), Profil autora: Redakce