reklama

Luxus v kuchyni umožní EASYS

Jste občas rozladěni nepraktickou kuchyňskou linkou, v níž si nemůžete vše uložit podle svých představ? Musíte se ohýbat k zásuvce a s plnýma rukama ji těžko otvíráte? Pak je tu skvělé řešení! S elektromechanickým systémem EASYS tyto problémy zmizí.

Luxus v kuchyni umožní EASYS

Kuchyně je srdcem bytu

Kuchyně je srdcem bytu
Kuchyně je srdcem bytu

Kuchyně je velmi důležitou místností v bytě. Nejen proto, že je pracovnou, ve které se realizují ty nejlahodnější recepty, line se z ní neodolatelná vůně, ale také je místem, kam jsou všichni v rodině magicky přitahováni. U kuchyňského stolu se vyprávějí hrůzostrašné historky, probírá politická situace i vyprávějí pohádky. A proto, aby vše v kuchyni šlo dobře od ruky, je nejdůležitější dostatečně volná pracovní plocha, přehledné uspořádání nádobí a účelné uložení ingrediencí pro vaření. Spokojenost paní domu jistě umocní i elegantní desing a další uživatelský komfort, který nabízí firma Hettich právě prostřednictvím EASYS.

Kuchyně je srdcem bytu
Kuchyně je srdcem bytu

Méně je někdy více

Elektromechanický systém EASYS slouží k otvírání zásuvek bez zbytečného úsilí a zdlouhavého ohýbání. Když uvidíte poprvé kuchyňský nábytek vybavený tímto systémem, budete asi překvapeni tím, že je zcela bez úchytek. Prostě nejsou zapotřebí. Zásuvky se totiž otevřou téměř samočinně. Postačí dotknout se na libovolném místě čela zásuvky a ta se hladce a tiše otevře. Stejným způsobem se i zavře. Plynulý chod zásuvky přitom můžete kdykoliv zastavit, protože pohonná jednotka s ní není vzájemně spojená. A co když vypnout proud? Stanou se vaše kuchyňské šuplíky nedobytné? To nehrozí. Pokud nastane výpadek proudu, můžete zásuvky otvírat obvyklým způsobem.

Méně je někdy více
Méně je někdy více

Jako mávnutím proutku

Máte ruce mokré nebo ušpiněné? Dotkněte se tedy čela zásuvky nohou, stačí ťuknout kolenem nebo bokem. Jako mávnutím kouzelného proutku se zásuvka pomalu plynule otevře. Máte plné ruce? Nemusíte nic odkládat, abyste mohli zásuvku otevřít, pouze lehounce zatlačte kolenem, uložte svůj náklad na místo, kam patří a při odchodu jemně bokem přitlačte na zásuvku, která „pochopí“, že se už má zavřít a udělá to sama. Systém pracuje velice jemně a plynule a díky použití tlumení Silent System umožňuje naprosto neslyšné zavírání zásuvek. Kuchyně se tak může stát tichým místem, kde neřinčí nádobí a nebouchají při zavíraní dvířka a šuplíky. Partnera, který spí vedle po noční směně, tedy nevzbudí rámus, ale až libá vůně připraveného oběda.

Jako mávnutím proutku
Jako mávnutím proutku

Kam se ukryje?

Nemusíte mít obavy, že EASYS nějak nevhodně ovlivní vzhled kuchyně. Naopak velmi kuchyňský nábytek zjednoduší - a v jednoduchosti je krása. Systém se ukryje v malém, na hloubku nenáročném prostoru za zády zásuvky. EASYS vystačí s velmi krátkým aktivačním zdvihem. Mezi stěnou a korpusem tak nevznikají žádné velké mezery a těsnící manžety si zachovají plnou funkci. Úložný prostor v zásuvce zůstává zachován bez omezení. Všechny komponenty zásuvky zůstanou netknuté. Zpravidla nejsou nutné ani změny rozměrů korpusu. Instalace je rychlá, jednoduchá a vyškolený pracovník ji může realizovat přímo na místě.

Objednání modernizace kuchyně použitím EASYS je možné u autorizovaných prodejců firmy Hettich, které lze vyhledat na webových stránkách www.hettich.com/cz, kde se dozvíte i více potřebných informací.

Publikováno: 10. 12. 2013, Autor: Petr (text), Hettich (Foto), Profil autora: Redakce