reklama

Vytvořte dětem království, o jakém se nikomu ani nesnilo

Adhezivní fólie ozdobí nebo změní vzhled nábytku, stěn i oken a jejich výhoda je zřejmá. Pokud se nám přestanou líbit, jednoduše je sloupneme bez porušení podkladu. Drží díky statické elektřině bez lepení, takže je můžeme použít i opakovaně. Pozor musíme dát jen tehdy, pokud je aplikujeme na stěny pokojů, tam záleží na odolnosti podkladu a barvy.

i (Zdroj: Pavel Zeman)
Ozdobte dětský nábytek adhezivní fólií (Zdroj: Pavel Zeman)

Dětský nábytek se pomocí samolepicích fólií proměnil z chlapeckého na dívčí. Barvy si slečna vybrala sama a je s nimi spokojená, jen by to chtělo ještě trochu dvířka skříní rozveselit. Protože jde o malou školačku, vybrala si písmenka s obrázky. S adhezivní fólií si poradí i děti, na hladké povrchy je možné ji lepit opakovaně, a když se umístění na dvířkách napoprvé zrovna nepovede, nebude problém fólii sundat a nalepit znovu.

Nabídka motivů je opravdu pestrá
Nabídka motivů je opravdu pestrá (Zdroj: Pavel Zeman)
Práci s fólií zvládnou i děti
Práci s fólií zvládnou i děti (Zdroj: Pavel Zeman)

Obrázky zvířat, rostlin nebo třeba různé abstraktní motivy, to vše může vyzdobit nejen dětský pokoj. Pomocí adhezivních fólií změníte vzhled sprchové zástěny, stínítka na lampu, rozveselíte okno i dveře starší skříně. Menší obrázky pomohou dětem lépe se vyznat v úložných boxech na hračky nebo na lůžkoviny. Tak neváhejte a hrajte si!

Zdroj informací: autor článku, Hornschuch CS

Publikováno: 8. 11. 2022, Autor: PePa(text a foto), Profil autora: Pavel "Kutil" Zeman