reklama

HPI zve na veletrh Střechy Praha 2014

Společnost HPI-CZ vás srdečně zve na 16. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se koná ve dnech 23. - 25. 1. 2014 na Výstavišti PVA Letňany. Na stánku č. 206 v hale 2 se můžete seznámit se vším, co se týká příslušenství pro solární systémy, ploché i šikmé střechy či zateplovacích systémů.

HPI zve na veletrh Střechy Praha 2014

O veletrhu

Střechy Praha je odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech. Zaměřuje se na realizace a rekonstrukce staveb.

Souběžnými veletrhy jsou Solar Praha a Řemeslo Praha.

Solar Praha je specializovaný veletrh zaměřený na úspory energií a obnovitelné zdroje energie.

Řemeslo Praha je veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků.

O společnosti HPI-CZ, s.r.o.

Společnost HPI-CZ, s.r.o., Hradec Králové byla založena v červnu 1995 pod názvem MAGE – CZ. Tehdy začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. Změnou názvu na současný HPI-CZ dovršila firma v roce 2003 proces pevného začlenění do silné celoevropské skupiny jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců a prodejců stavebního příslušenství HAUSprofi Bausysteme GmbH. K dalšímu rozšíření nabídky z vlastní výroby došlo v roce 2007, kdy se společnost HPI-CZ stala součástí koncernu MONIER GROUP.

Společnost HPI-CZ patří sortimentem, poskytovanými službami i servisem k lídrům českého trhu v oblasti dodávek montážního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletního sortimentu pro zateplování budov.

Publikováno: 21. 1. 2014, Autor: Pavla (text a foto), HPI (foto), Profil autora: Redakce