reklama

Vstupenky na veletrh pro 100 zájemců zdarma

Popularita dřevostaveb v ČR stále roste Ve světě jsou dřevostavby považovány za komfortní, ekologické a nízkoenergetické bydlení. Je potěšující, že se této obliby začínají těšit dřevostavby i u nás. Vždyť dřevo je obnovitelná surovina hojně využívaná v mnoha oborech v ČR i zahraničí. To, že se podíl dřevostaveb na českém trhu zvyšuje, dokládají průzkumy, podle kterých by se čtvrtina Čechů ráda do dřevostavby přestěhovala.

Vstupenky na veletrh pro 100 zájemců zdarma

Ve dnech 6. – 9. 2. 2014 ožije nejstarší výstavní areál Praha – Holešovice veletrhy zaměřenými na moderní bydlení. Nejznámější akcí je veletrh Dřevostavby, který se představí již po deváté a je zaměřen na dřevěné stavby, konstrukce a materiály pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Navštivte náš stánek č. 48 ve Veletržním paláci. Vstupenky pro prvních 100 zájemců zdarma! Žádejte o kód na marketing@secacz.cz.

O společnosti Serafin Campestrini, s.r.o.

Více než 15 let pro Vás vyrábíme široký sortiment hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy, až k stále oblíbenějšímu sortimentu zahradního programu. Díky osvědčeným pracovním postupům a přísným kontrolám kvality, jsme pro Vás zárukou spokojenosti.Podnik je členem VEH (Společenství evropských hobloven) a vyrábí podle rakouských popř. evropských norem.Případná povrchová úprava/barvení je založeno na vodní bázi – neškodící životnímu prostředí. Odpad při hoblování (hobliny) se do posledního kousku lisuje do certifikovaných dřevěných briket.

www.secacz.cz

Proč navštívit veletrh DŘEVOSTAVBY 2014

Proč navštívit veletrh DŘEVOSTAVBY 2014

Dřevěné stavby, konstrukce a izolace představí 80 firem. Většina těchto společností se zabývá také výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů, projekční a architektonickou činností. Mezi nejznámější patří ATRIUM, HAAS FERTIGBAU, OKAL a společnost PRODESI/DOMESI, která postaví na veletrhu dva domy v reálné velikosti 1:1 – FUTURA NEO a FUTURA FREESTYLE. Sruby a roubenky nabídnou společnosti SRUBOVÉ DOMY HANIŠ, DREVODOM RAJEC a další. Dřevěné výrobky pro exteriér i interiér a materiály a technologie do dřevostaveb představí 20 firem jako např. FERMACELL, JAF HOLZ atd. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva. Součástí veletrhu budou i expozice firem zaměřené na okna, dveře, podlahy, schodiště, bazény, centrální vysavače a zabezpečovací systémy. Celkem se na veletrzích DŘEVOSTAVBY, WINDOOR EXPO, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA představí 300 firem.

Publikováno: 1. 2. 2014, Autor: Seca Serafin (tisková zpráva), Pavla (foto) , Profil autora: Redakce