reklama

Acolor zve na Dřevostavby 2014

Veletrh DŘEVOSTAVBY je jedinečný rozsahem svého zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Veletrh poskytuje ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů. Součástí je také atraktivní doprovodný program. Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2014 proběhnou i 9. mezinárodní veletrh vytápění, klimatizace a úspor energií / 4. veletrh krbů, kamen a designového vytápění a 4. veletrh oken, dveří, vrat, stínicí techniky a příslušenství

Acolor zve na Dřevostavby 2014

Společnost Acolor vás srdečně zve k návštěvě 9.veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2014, který se uskuteční od 6. do 9. 2.2014 v Praze na Výstavišti Holešovice.

Stánek s číslem PK 33 společnosti ACOLOR, s.r.o. naleznete v pravém křídle Průmyslového paláce.

Acolor zve na veletrh Dřevostavby 2014
Acolor zve na veletrh Dřevostavby 2014
Acolor zve na veletrh Dřevostavby 2014
Acolor zve na veletrh Dřevostavby 2014

Společnost Acolor s.r.o. byla založena 31.10.1995 jako obchodní firma s materiály na povrchovou úpravu dřeva, začali jsme spolupracovat s firmou ing. Egon Wildschek - Rakousko - barvy , laky a mořidla , dále pak s fimouNaxoflex - brusiva, Wedevag- laky a mořidla a Svedo- tmely Ages- všechny tři fimy jsou ze Švédska. Našimi zákazníky byly firmy vyrábějící pro IKEA - např, Interier Praha, Jitona , Dřevotvar, Ton, Stavbyt, Intea, Jospo, Elektroduha atd. Následnými změnami v nábytkářském průmyslu jsme se začali více zabývat prodejem i pro menší truhlářské výroby a začali budovat i obchodní síť .

Další změnou ve vývoji bylo vytvoření zastoupení pro firmu PattynVernissen - CIRANOVA a začali jsme prodávat oleje,vosky a šelaky. Tím jsme doplnili sortiment materiálů pro povrchovou úpravu dřeva a byli jsme schopni nabídnout věškeré typy materiálů , které se v Evropě vyrábějí. Dnes máme 60-70 prodejních míst, spolupracujeme s dalšími lakařskými firmami, které si doplňují sortiment o tradiční materiály. Našimi hlavními zákazníky se staly firmy vyrábějící a pokládající podlahy a firmy, které vyrábějí dřevěné domy. Pravidelně se účastníme veletrhů - Dřevěné domy, Pragoligna a Woodtec. Jsme členy Asociace českých nábytkářů a partnerem Cechu podlahářů České republiky, se kterým se zúčastňujeme dalších výstav.

Publikováno: 3. 2. 2014, Autor: redakce, Pavel Zeman (text a foto), Profil autora: Redakce