reklama

GUTTA zve na veletrh Dřevostavby 2014

Společnost GUTTA si vás dovoluje pozvat na veletrh Dřevostavby, který se bude konat ve dnech 6. - 9. 2. 2014 na Výstavišti Praha - Holešovice. Svůj stánek č. 11 bude mít umístěn v levém křídle paláce.

GUTTA zve na veletrh Dřevostavby 2014

GUTTA na svém stánku předvede například ztracené bednění (tzv. iglů) z vysokohustotního polyethylenu vhodné pro odvětrání podlahové konstrukce, bitumenové střešní desky, střešní bitumenové šindele, prosvětlovací střešní systémy, plastové tvárnice pro zpevnění travnatých ploch a další. Pracovníci na stánku jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a podat potřebné informace o produktech.

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je dceřinou společností koncernu GUTTA HOLDING, který je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu.

Proč navštívit veletrh Dřevostavby?

Veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Veletrh poskytuje ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů.

Publikováno: 4. 2. 2014, Autor: Pavla (text a foto), GUTTA (tisková zpráva), Profil autora: Redakce