reklama

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Trouba je v kuchyni cenným spojencem; umožňuje vyzkoušet pozoruhodné recepty a připravit vaše oblíbená jídla. Ale nelze říci, že čistění trouby je snadný úkol! Pořádné vyčištění tohoto spotřebiče trvá docela dlouho a použití agresivních čisticích prostředků má negativní dopad na životní prostředí.

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Technologie Starclean je radikální krok vpřed v čistění trouby, které je přátelské k životnímu prostředí. Testy, prováděné v italských laboratořích společnosti TÜV Rheinland, potvrzují, že technologie Starclean zaručuje až 11x lepší odstranění oleje, tuku, másla a rajčat. Toto „zelené“ řešení nejen eliminuje nutnost používat jakékoliv čisticí prostředky, ale rovněž spotřebovává velmi málo energie díky nízkoteplotnímu cyklu čištění při pouhých 90 °C po dobu 35 minut (vč. ochlazení). Po ukončení nízkoteplotního cyklu čištění stačí jednoduše a snadno utřít vnitřek trouby vlhkým hadrem.

Whirlpool AKZM 838 IX

Trouba se 6. smyslem a technologií Starclean využívá povrchové úpravy a nové technologie ke snadnému čištění, čímž šetří čas i energii. Díky zirkonovému vnitřnímu povrchu s využitím nanotechnologie a 35minutovému programu určenému pro čištění při pouhých 90 °C usnadňuje výrazně svou údržbu. Dále je vybavena funkcí Ready2Cook, která zcela vylučuje nutnost předehřevu, čímž ušetří až 20 % energie a samozřejmě i čas. Připravujete-li menu s využitím technologie 6. smysl, tak si budete skutečně užívat moderní přípravu jídla. Stačí jen vybrat jeden z receptů a trouba už udělá vše ostatní, má totiž celý proces přípravy jídla trvale pod kontrolou.

Whirlpool AKZM 838 IX
Whirlpool AKZM 838 IX

Další vychytávkou je systém Cook3, vycházející z vysoce účinného rozložení proudu vzduchu uvnitř trouby, který umožňuje přípravu jídla na třech úrovních, aniž by docházelo ke smíchání vůní. Tato nová trouba je současně elegantním doplňkem každé moderní kuchyně, má čistý vzhled, moderní estetický dotykový ovládací panel a plně grafický LCD displej. Díky atraktivnímu vzhledu udělala pečící trouba Fusion s technologií 6. smysl velký dojem na porotu a vyhrála prestižní cenu iF Product Design Award 2011 za vynikající designovou kvalitu výrobku.

Veškeré podrobnosti a více informací najdete na www.whirlpool.cz.

Publikováno: 20. 2. 2014, Autor: Whirlpool (text + foto), Profil autora: Redakce