reklama

Korado zve na Aquatherm

Česká společnost KORADO patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. Kvalitu našich otopných těles si již ověřilo 25 milionů zákazníků po celém světě. Všechny naše zkušenosti využíváme pro spokojenost našich zákazníků. Ve dnech 4. – 7. března 2014 Vás zveme k návštěvě naší výstavní expozice na veletrhu AQUA-THERM Praha, který se koná v Pražském výstavním areálu Praha Letňany

Korado zve na Aquatherm

Představíme Vám novinky v sortimentu společnosti KORADO a v naší prezentaci se zaměříme především na dvě hlavní oblasti:

  • Rozšíření výrobkového portfolia o kompletní sortiment konvektorů

Přijďte nás navštívit do haly 4 na stánek č.433 a přesvědčte se sami, že společnost KORADO přináší moderní trendy do světa vytápění.

Korado zve na veletrh Aquatherm
Korado zve na veletrh Aquatherm
Korado zve na veletrh Aquatherm
Korado zve na veletrh Aquatherm

O společnosti Korado

Hlavním výrobním programem společnosti KORADO jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX a designová otopná tělesa KORATHERM. Svůj výrobní program společnost neustále rozšiřuje nejen o nové modely otopných těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky. Z malé firmy v České Třebové s ročním obratem necelých 50 milionů korun se tak během několika málo let stal přední evropský výrobce s rozmanitým sortimentem topenářských technologií. Cílem firmy do budoucna je svůj sortiment i nadále rozšiřovat tak, aby zákazníkům dokázala pod značkou KORADO nabídnout komplexní škálu otopných prvků prvotřídní kvality.

Publikováno: 25. 2. 2014, Autor: Korado (tisková zpráva), Profil autora: Redakce