reklama

Za komíny Schiedel na Aquatherm

20. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky se koná ve dnech 4. 3. - 7. 3. 2014 v PVA EXPO Praha Letňany. Schiedel má svůj stánek č. 425 v hale 4.

Za komíny Schiedel na Aquatherm

Komíny a komínové systémy vyvíjí, vyrábí a testuje Schiedel více než 67 let. Nabízí široké portfolio keramických i nerezových komínů pro novostavby a rekonstrukce. V nabídce je i systém pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Všechny komínové systémySchiedel se dobře uplatní ve svých specifických podmínkách. Každá varianta je pochopitelně lépe vhodná na to, na co byla již od začátku konstruována. Je proto dobré pečlivě vybírat své komínové systémySchiedel a nejlépe se včas poradit s odborníky.

A jak se orientovat? Komínové systémy Schiedel mají své základní provedení. Absolut - univerzální pro všechny paliva a typy spotřebičů. Mimořádně těsný komínový systém vhodný i pro nízkoenergetické domy. Uni Plus - Pro všechny paliva, tepelná izolace je z minerálně vláknitých rohoží. Avant Primo - připojení otevřených i uzavřených spotřebičů. Použitelný i v přetlakovém provozu. Multi - společný komínový systém pro až deset spotřebičů.

Podívejte se na internetové stránky www.schiedel.cz nebo nás kontaktujte, pokud si nevíte s něčím rady.

Za komíny Schiedel na Aquatherm
Za komíny Schiedel na Aquatherm

O veletrhu

Jubilejní 20. ročník mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm je zaměřen na:

■ Technické zařízení budov (TZB)■ Příslušenství TZB■ Automatizační technika■ Obnovitelné zdroje energie■ Facility management■ Ostatní služby

V odborném doprovodném programu jsou připravena témata, jako např. Dotace pro podniky a stavebnictví v nejbližším období, Legislativní revoluce 2014 a nové trendy v komerčním developmentu, Průkaz energetické náročnosti budov, Jakou technologií zajistit dostatek teplé vody za rozumné peníze a zároveň splnit novou legislativu, apod.

Publikováno: 4. 3. 2014, Autor: Pavla (text), Schiedel (foto), Profil autora: Redakce