reklama

Skleníky a vše ostatní pro zahradu na For Garden

Ve dnech 20. až 23. března 2014 se koná ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany veletrh FOR GARDEN. Mezi vystavovateli bude také firma Gutta ČR, která na svém stánku B5 v hale 3 i venkovní ploše představí své produkty pro zahradu, jako např. skleníky i pařeniště, zatravňovací tvárnice i obrubníky.

Skleníky a vše ostatní pro zahradu na For Garden

Zahrádkářské skleníky GARDENTEC

Složený hliníkovo/polykarbonátový skleník je perfektní volba pro vaše zahradničení a kutilství. Poskytuje široké možnosti využití díky různým variantám (od 2 do 6 modulů) provedení. Skleník je vyroben z hliníkových profilů a komůrkových polykarbonátových desek s UV ochranou. Obsahuje patentovaný spojovací systém z komůrkových polykarbonátových desek a hliníkových profilů, který umožňuje jeho snadné složení a ukotvení k základové zdi,k čemuž není potřeba zvláštního vybavení ani dovedností.

Zahrádkářské skleníky GARDENTEC
Zahrádkářské skleníky GARDENTEC

Zatravňovací tvárnice GUTTAGARDEN

Zatravňovací tvárnice GUTTAGARDEN jsou ideální způsob pro zpevnění travnatých ploch. Konstrukční systém tvárnice využívající kotvících trnů a kvalitních zámků zajišťuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel a zároveň nebrání vsakování srážek. Ve srovnání s betonovými tvárnicemi umožňuje GUTTAGARDEN podstatně větší zatravnění (více než 80%) a vytváří tak přírodní ráz plochy. Rovněž neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy.

www.guttashop.cz

Zatravňovací tvárnice GUTTAGARDEN
Zatravňovací tvárnice GUTTAGARDEN

O veletrhu

Jaro zahajuje v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší soubor veletrhů zaměřených na bydlení, design, interiéry a zahrady. Ve dnech 20. až 23. března 2014 představí současné trendy a novinky více než 550 předních českých i zahraničních vystavovatelů. Výrobci a obchodníci nabídnou řadu nápadů a inspirací pro Vaše bydlení, novinky i výrobky na míru, a zároveň i veletržní slevy.

· FOR HABITAT - 21. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí, který má mezi ostatními nejdelší tradici

· FOR FURNITURE - největší veletrh celého souboru, jehož tématem je nábytek a bytový design

· FOR OFFICE - samostatný veletrh nejen o kancelářském nábytku, ale i celkovém vybavení komerčních prostor

· FOR GARDEN - jediný veletrh v České republice zaměřený na zahradu jako celek, kde najdete průřez všemi službami a širokou nabídku zahradního nábytku i techniky

· BYDLENÍ - nové projekty - výstava renomovaných developerských a realitních projektů

Publikováno: 17. 3. 2014, Autor: Pavla (text a foto), Gutta (foto), Profil autora: Redakce