reklama

Diton zve na For Garden

Ve dnech 20. - 23. 3. 2014 se ve výstavním areálu PVA Praha Letňany uskuteční 8. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně FOR GARDEN. Společnost Diton zde na venkovní ploše představí své produkty z oblasti betonových výrobků.

Diton zve na For Garden

Dlažba, zatravňovací dlaždice, obrubníky...

Do sortimentu společnosti Diton patří především betonová dlažba a prvky venkovní architektury. Výrobní sortiment společnosti na poli dlažby patří k těm nejširším u nás. Každý si může vybrat z nabídky barev, povrchů a typů. Dlažba od společnosti DITON s.r.o. je vyráběna pod přísným dozorem řízení kvality.

Dlažba, zatravňovací dlaždice, obrubníky...
Dlažba, zatravňovací dlaždice, obrubníky...

Linie dřeva jsou výrobky vysoké vzhledové a výrobní kvality. Jsou vyráběny litým způsobem, jež umožní dokonalou imitaci jak barevnou tak i strukurální. Linie dřeva dokonale imituje dřevěná prkna a dodá Vaší zahradě dokonalý vzhled. Oproti dřevu jsou naše výrobku bezúdržbové.

Terénní úpravy, vytvoření členité terasy, budování terénních schodišť nebo stavbu opěrných zídek - na to vše se hodí betonové palisády. Nemusíte se přitom bát nepěkné betonové hradby. Současná nabídka Vám vyjde vstříc svojí pestrostí nabízených barev, které Vaší zahradě zcela jistě neuškodí.

Neodmyslitelnou součástí většiny zahrad ve svahu je uplatnění vegetační svahové tvárnice, která při osázení zelení působí přirozeným dojmem. V případě barevného řešení tvarovek lze vhodným výběrem rostlin sladit různé části zahrady. Nabízí řešení pro náročný svahový terén, například při vjezdu do garáže nebo na svažité zahradě.

Další informace o produktech společnosti najdete na www.diton.cz.

Dlažba, zatravňovací dlaždice, obrubníky...
Dlažba, zatravňovací dlaždice, obrubníky...

O veletrhu For Garden

Na venkovní ploše a v Hale 1 bude na návštěvníky čekat více jak 130 vystavovatelů na výstavní ploše přes 3000 m2. V tuto chvíli přichází čas na shánění nových rostlin, techniky, nářadí ale také nápadů a inspirace. Aby nebyl veletrh pouze o expozicích firem, bude pro Vás připraven soubor přednášek na téma Trendy při tvorbě zahrad, kde budou představeny vítězné Zahrady roku 2013. V sobotu na Vás čeká celodenní seminář věnovaný tématu Rodinná zahrada – spolutvůrce krajiny. Přijďte si pro svoji první jarní „zahradnickou“ inspiraci a nákup na veletrh FOR GARDEN!

Publikováno: 18. 3. 2014, Autor: Pavla (text), Diton (foto), Profil autora: Redakce