reklama

Wienerberger představí své nejnovější produkty na veletrhu IBF 2014

Tři produktové novinky v systému Porotherm budou představeny návštěvníkům výstavního stánku společnosti Wienerberger na letošním veletrhu IBF. Zahájení výroby cihel plněných minerální vatou v České republice dalo vzniknout zcela nové produktové řadě cihel Porotherm T Profi včetně nové technologii zdění na lepidlo Porotherm Dryfix.extra. Ochranu zdiva proti vlhkosti účinně a jednoduše řeší nyní nově soklová cihla Porotherm 38 S Profi. Nejlepší akustické parametry mezibytových stěn zajistí cihly Porotherm 25 AKU Z.

Wienerberger představí své nejnovější produkty na veletrhu IBF 2014

Veškeré novinky a mnohé další výrobky z kompletního keramického systému Porotherm i ukázku výstavby rodinného domu živě přímo na stánku společnosti Wienerberger můžete vidět ve dnech 23. – 26. 4. 2014 na mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně, v pavilonu P, na stánku číslo 144.

České cihly plněné minerální vatou

Jako vlajkové produkty pro rok 2014 představí Wienerberger cihly plněné minerální vatou, vyráběné od 26. 3. 2014 v České republice. Vzniku českých cihel Porotherm T Profi předcházela v roce 2013 zásadní investice do instalace nové výrobní linky v ČR na cihly plněné minerální vatou v jihomoravské cihelně Novosedly. Výsledkem moderní technologie a vstupního materiálu vysoké kvality je zdivo s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi i vysokou únosností.

České cihly plněné minerální vatou
České cihly plněné minerální vatou

Sortiment zdiva Porotherm T Profi

Nový sortiment broušených cihel plněných minerální vatou české produkce obsahuje cihelné bloky a dvojbloky polovičních cihel ve formátech pro zdivo tloušťky 500, 440, 380 a 300 mm pod označením např. Porotherm 50 T Profi. Úplná produktová řada bude k vidění na stánku firmy Wienerberger, včetně ukázek zdění nově zavedenou technologií zdění na lepidlo Porotherm Dryfix.extra.

Sortiment zdiva Porotherm T Profi
Sortiment zdiva Porotherm T Profi

Expozice POROTHERM DŮM Wienerberger

V rámci expozice POROTHERM DŮM Wienerberger budou představeni partneři programu – stavební firmy a výrobci stavebních prvků a materiálů. Program POROTHERM DŮM Wienerberger je otevřen všem, kteří plánují realizovat svůj individuální projekt z keramického systému Porotherm.

Poukaz na dům s fasádou

Na veletrhu IBF můžete využít i právě probíhající prodejní akci Poukaz na dům s fasádou, která Vám garantuje exkluzivní podmínky při nákupu kompletního keramického systému Porotherm, komínového systému Schiedel, pálené střešní krytiny Tondach a materiálů pro omítky a fasády Baumit.

Publikováno: 21. 4. 2014, Autor: Wienerberger (tisková zpráva), Profil autora: Redakce