reklama

CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo

Čistota – půl zdraví, říká se. V oblasti sanitární keramiky hraje udržování čistoty a hygieny zcela klíčovou roli – to platí v soukromém i veřejném sektoru. Ideal Standard přichází s nejnovějším příspěvkem k této problematice. Koupelnovou sekci Connect nově rozšířil klozet bez splachovacího kruhu, který najde své použití všude, kde je kladen velký důraz na hygienu a snadné čištění.

CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo

Konstrukce vnitřního kruhu ovlivňuje snadnost údržby WC. Ať už je ale kruh otevřený, uzavřený či polouzavřený, nikdy při spláchnutí nezajistí zcela rovnoměrné opláchnutí vnitřní části mísy. A i sám splachovací kruh představuje záhyb, v němž se mohou nerušeně usazovat nečistoty a bakterie. Řešením tohoto problému je WC bez splachovacího kruhu konstruované tak, aby se samo postaralo o svou perfektní údržbu.

CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo
CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo

Při vývoji nové technologie splachování pro klozet bez splachovacího kruhu, hrála rozhodující roli simulace vodního toku při konstantním objemu vody. Klozet Connect Rimless WC od Ideal Standard je v zadní části opatřen třemi splachovacími otvory. Hlavní proud vody proudí z bočních otvorů přes otevřený splachovací kruh a stéká po celém povrchu klozetu směrem dolů. Voda protékající třetím malým otvorem uprostřed usnadňuje spláchnutí toaletního papíru. Výsledkem je stoprocentní oplach celého povrchu mísy – a tím i vysoká úroveň hygieny. Inovativní technika splachování navíc zaručuje stoprocentní oplach mísy, aniž by voda měla tendenci „vyšplouchnout“ ven.

CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo
CONNECT RIMLESS - WC, které se čistí samo

Ke klozetu Connect je navíc možné objednat speciální povrchovou úpravu Ideal PLUS se samočisticím účinkem, která zachovává lesk klozetové mísy a zabraňuje usazování vodního kamene nebo nečistot na jejím povrchu.

Connect Rimless WC je možné jednoduše udržovat v zářící čistotě, jen s malým množstvím čistícího prostředku. Šetří tak nejen peněženku, ale i životní prostředí.

Publikováno: 22. 7. 2014, Autor: Ideal Standard (text a foto), Profil autora: Redakce