reklama

KB-BLOK zve na FOR ARCH 2014

Jubilejní 25. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2014 proběhne ve dnech 16. – 20. 9. 2014 opět v prostorách PVA EXPO PRAHA. Po minulém úspěchu se tematicky opět zaměří na REKONSTRUKCE A REVITALIZACE. Mezi vystavovateli bude také se svým stánkem A10 firma KB BLOK, naleznete jej v hale 1.

KB-BLOK zve na FOR ARCH 2014

KB BLOK se zabývá výrobou a prodejem betonových zdících materiálů a doplňků ke zdění. Nabízí tvarovky KB, zdící systém KB Klasik, zákrytové prvky, opěrné zdi, zahradní architekturu, dlažbu, prvky dopravní infrastruktury a střešní krytiny.

KB-BLOK zve na FOR ARCH 2014
KB-BLOK zve na FOR ARCH 2014

Fazetové bloky KB-BLOK - chytré a jednoduché řešení pro Váš plot

Jednotlivé vibrolisované tvarovky PlayBlok nebo Lidovka se na sebe skládají na sucho, bez použití malty a spárování, pohledovou spáru tvoří pouze zkosené nebo pravoúhlé hrany. Dutiny ve tvarovkách jsou pak při skladbě prolévány betonem společně s armováním pro zajištění větší stability konstrukce. Manipulace s bloky je velice snadná a při dodržení doporučených postupů zdění zvládne práci i šikovný kutil. Pomocí fazetových tvarovek PlayBlok nebo Lidovka velice snadno postavíte průběžnou plotovou zeď, plotovou zeď se sloupky či plotové pole s podezdívkou i sloupky. Variant je nepřeberné množství. Více na www.kb-blok.cz.

Fazetové bloky KB-BLOK - chytré a jednoduché řešení pro Váš plot
Fazetové bloky KB-BLOK - chytré a jednoduché řešení pro Váš plot

Nový plot se slevou 20% a plotovou stříškou za 1,-Kč

Akce "Sleva 20%" platí při odběru betonových plotových tvarovek systému KB-BLOK: KB 1-21 B a KB 7-21 B v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení.

Akce "Stříšky za 1,- Kč" se vztahuje na plotové stříšky KB ps-20 G tl. 65mm a KB ps-20 tl. 95mm v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení.

Odběr stříšek za 1,- Kč je závislý na odběru plotových tvarovek, k 60 ks tvarovek lze odebrat 30 ks plotových stříšek. Nelze v této akci odebrat zákrytové prvky samostatně a nelze kombinovat barevné provedení tvarovek a stříšek.

Akce na plotové stříšky za 1,- Kč a slevou 20% na vybrané druhy tvarovek je platná od 1.9.2014 ve všech prodejnách stavebnin KB-BLOK a u smluvních prodejců.

Akce je platná od 1.9.2014 do 31.12.2014 nebo do vyprodání zásob.

Publikováno: 13. 9. 2014, Autor: KB-BLOK systém, s.r.o. (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce