reklama

Tesa tape s.r.o. vás zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

Přijďte se blíže seznámit s revoluční řadou oboustranných lepicích pásek pro konstrukční lepení tesa ACXplus. Tato technologie inteligentního spojování je hlavním tématem prezentace společnosti tesa tape s.r.o. na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 29.9. – 3.10.2014. Náš stánek č. 111 najdete v pavilonu V.

Tesa tape s.r.o. vás zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

Lepení pomocí technologie tesa® ACX plus umožňuje nahradit běžné výrobní procesy, jako je například šroubování spojů, lepení tekutými lepidly či svařování v mnohem kratší době a při zachování kvality výsledných produktů. Oboustranná páska tesa® ACX plus je zejména vhodná pro lepení těžko lepitelných materiálů, lepení panelů a výztuží a pro lepení průsvitných a průhledných materiálů.

Jedinečné vlastnosti této pásky, síla spoje, rozložení tlaku, vysoká odolnost vůči teplotě a počasí, dělají z této oboustranné pásky nejvýkonnější řadu výrobků společnosti tesa.

Výstavní stánek na MSV představí konkrétní příklady použití pásky tesa® ACX plus. Máte tak jedinečnou možnost poznat specifické vlastnosti této technologie. K dispozici vám budou pro vaše dotazy obchodní manažeři společnosti tesa.

Více p páskách se dozvíte na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 22. 9. 2014, Autor: tesa tape (tisková zpráva), Profil autora: Redakce