reklama

SIKA CZ zve na veletrh do Brna

Sika CZ, s.r.o. vás srdečně zve k návštěvě své expozice na brněnském výstavišti ve dnech 29.9. – 3. 10. 2014 v pavilonu V, stánek č. 106. Hlavním tématem letošní výstavy jsou odlehčené konstrukce díky lepidlům a tmelům Sika, skleněné fasády, strukturální zasklívání a v neposlední řadě pak nátěry na ocel.

SIKA CZ zve na veletrh do Brna

Přijďte nás navštívit a zhlédnout model karoserie a kabiny s použitými technologiemi Sika. Na českém trhu máme více než dvacetileté zkušenosti!

Sika má více než 25 let zkušeností v oblasti lepidel a tmelů pro automobilový průmysl. Na základě těchto znalostí a zkušeností Sika vyvinula produktové systémy pro výměnu autoskel a opravy karosérií. Dnes je již Sika v automobilovém průmyslu číslo 1 na celém světě s aplikacemi pro těsnění, lepení, tlumení a ochranu díky neustálým inovacím a naslouchání potřeb a požadavků zákazníků po celém světě.

SikaTackŸ-Panel System - systém skrytého lepení pro provětrávané fasádní desky. Systém se skládá z trvale pružného lepidla SikaTackŸ- Panel, z oboustranně lepící montážní pásky k okamžité fixaci desek a z přípravků pro odpovídající přípravu povrchů lepených materiálů. Se systémem SikaTackŸ- Panel mohou být upevňovány tenkostěnné fasádní a dekorační desky na obvyklé konstrukce bez viditelných spojovacích a upevňovacích prvků.

SIKA CZ zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna
SIKA CZ zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna
SIKA CZ zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna
SIKA CZ zve na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

MSV 2014 doprovodí velká konference o 3D tisku s doprovodnou výstavou

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně letos doprovodí celodenní konference věnovaná problematice profesionálního využití technologií 3D tisku ve strojírenských oborech. Tyto metody takzvané aditivní výroby v posledních letech zaznamenávají ohromný rozmach a jejich popularita roste strmým tempem, což potvrzuje i zájem o 3D tisk ze strany médií a široké veřejnosti.

Publikováno: 25. 9. 2014, Autor: Sika CZ (tisková zpráva), Profil autora: Redakce