reklama

Knauf Praha vás zve na veletrh Dřevostavby 2015

Chystáte se stavět dům? Přemýšlíte o tom, jaký materiál i jaké technologie zvolit? To byste si neměli nechat ujít letošní 10.ročník veletrhu Dřevostavby. Veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

Knauf Praha vás zve na veletrh Dřevostavby 2015

Dovolujeme si vás pozvat na 10. ročník Mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů pro nízkoenergetické a pasivní stavby Dřevostavby 2015. Veletrh se koná ve dnech 11.-14. února 2015 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Naši expozici najdete v pravém křídle Průmyslového paláce, stánek číslo PK 36.

Společnost KNAUF Praha s.r.o.

Společnost KNAUF Praha s.r.o.

působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice. Výroba sádrokartonových desek KNAUF je zařazena do ekologického programu, který významným způsobem přispívá ke zlepšení životního prostředí. Společnost KNAUF distribuuje na trh v také příslušenství nezbytné k realizaci jednotlivých systémů příček, podhledů a podlah, ale také tzv.hobby program, tzn. širokou škálu výrobků stavební chemie. Dominantní postavení si KNAUF udržuje také na trhu suchých maltových směsí, kde patří mezi největší výrobce těchto produktů. Svědčí o tom bohatý výrobní program od zdících malt a štuků, po betony, spárovací hmoty a lepidla. Výrobní sortiment je doplněn odborným poradenstvím, samozřejmostí je dokonalý servis, prodej náhradních dílů , stejně jako odborné zaškolení.

Publikováno: 7. 2. 2015, Autor: Knauf (text a foto) , Profil autora: Redakce