reklama

Acolor zve na Dřevostavby 2015

Ve dnech 11. - 14. 2. 2015 se na Výstavišti v pražských Holešovicích uskuteční již 10. ročník veletrh energeticky úsporného bydlení DŘEVOSTAVBY 2015. Představí se zde dřevěné stavby a konstrukce více než 80 firem, dřevěné výrobky pro exteriér i interiér, izolace, materiály a technologie do dřevostaveb představí více než dvě desítky firem. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva.

Acolor zve na Dřevostavby 2015

Mezi expozicemi ná své místo již tradičně i prodejce materiálů pro povrchovou úpravu dřeva Acolor. Nabízí mezi jinými například olejovou lazuru HORSEMEN, která je výborná pro nátěr dřevěných domů a zahradních domků, pro pergoly, ploty a další. Je určen hlavně pro lidi, kteří oceňují přirozené vlastnosti dřeva a respektují přírodu. Dřevo po nátěru získává nenapodobitelný rustikální vzhled. Pro renovaci podlahy sáhnete po jednovrtstvém oleji UNICO od Ciranovy. Díky svému speciálnímu složení je potřeba jen jeden nátěr na dokončení dřevěné podlahy. Kombinace oleje s tužidla zabezpečuje rychlé schnutí a vynikající chemickou a mechanickou odolnost povrchové úpravy. Veškeré podrobnosti o použití těchto i dalších přípravků se dozvíte na stánku č. PK 29.

Acolor zve na Dřevostavby 2015
Acolor zve na Dřevostavby 2015
Acolor zve na Dřevostavby 2015
Acolor zve na Dřevostavby 2015

O veletrhu DŘEVOSTAVBY 2015

Na 10. ročníku veletrhu DŘEVOSTAVBY můžete navštívit stavitele nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb. Na dům v životní velikosti 1:1 vyrobený ze systému NOVATOP, se můžete těšit ve střední hale Průmyslového paláce. Chybět nebudou ani firmy zabývající se výrobou a dodávkou srubů a roubenek. Více na www.drevostavby.eu.

Veletrh WINDOOR EXPO na svém 5. ročníku představí několik desítek firem zaměřených především na výrobky z oblasti otvorových výplní. Též k vidění budou kvalitní „dveře, do kterých se zabouchnete“. Do nomenklatury tohoto veletrhu spadají také firmy zaměřené na podlahy.

Veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Těšit se můžete na novinky od prestižních výrobců, dovozců prodejců krbů a kamen.

Cílem jarního souběhu veletrhů je informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálních trendech, novinkách na trhu a případné problematice výše zmíněných oblastí. Součástí těchto veletrhů budou zajímavé doprovodné programy. V rozsáhlé nabídce vystavovatelů si přijdou na své nejen koncoví zákazníci, ale také firmy z oboru, projektanti a architekti.

Publikováno: 11. 2. 2015, Autor: Pavla (text a foto), Acolor (foto), Profil autora: Redakce