reklama

KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce

Ve dnech 19. - 22. 3. 2015 se uskuteční již 22. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT. Mezi vystavovateli se v sekci DesignShaker v hale 4, stánku B9 představí se svými novinkami také KREINER, jeden z největších dovozců kvalitního vybavení luxusních, moderních i standardních koupelen. Společnost KREINER je již více než 120 let spolehlivým dodavatelem vybavení koupelen, vodoinstalačního a topenářského materiálu. V České republice se od roku 1991 řadí mezi několik předních firem zabývajících se tímto sortimentem. Společnost Kreiner představuje velkoobchodní a maloobchodní síť s devíti prodejnami a dvěma vzorkovnami koupelen. Je prodejcem nejvýznamnějších značek evropské produkce a zároveň prezentuje vlastní modelové řady.

KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce

KREINER sortiment, jak by se daly tyto výrobky souhrně označit, zahrnuje vodovodní baterie, koupelnové doplňky i sanitární keramiku. Díky vlastní výrobě produktů pod značkou KREINER Deutschland dokáže splnit nejrozmanitější přání na podobu vany. K dispozici jsou různé tvary i velikosti, vany volně stojící i ty vhodné k zabudování, samozřejmě i vany klasické. Stejný je pouze použitý materiál. Jde o vysoce kvalitní akrylát americké společnosti Lucite, který firmě Kreiner dává jistotu zachování potřeb moderního designu a vysoké kvality, kterou si zákazníci žádají. Důvodů, proč akrylátové vany dnes převažují, je více, než jen možnost výroby rozličných tvarů. Materiál se velice dobře udržuje čistý, je příjemný na dotek a také máte možnost vanu doplnit například o hydromasážní systémy, madla, vodovodní baterie a podobně.

Společnost KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce
Společnost KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce

Trendem poslední doby pro rozměrově větší koupelny jsou volně stojící vany, které firma v posledních měsících často prezentuje na tuzemských i zahraničních výstavách. Nyní například na pražském veletrhu FOR HABITAT v Praze.

Volně stojící vany jsou umístěny do prostoru bez dalších úprav. Právě široká škála nejrůznějších rozměrů a typů volně stojících van je nyní uvedena v novém katalogu společnosti, který firma distribuuje v elektronické i tištěné podobě. Díky mnohaletým zkušenostem výroby najdete v sortimentu i vany s extrémně úzkým okrajem. Společnost je schopná vyrobit i vany podle přání architektů, obchodníků a dokonce i jednotlivého zákazníka, a to v řádech několika měsíců. Volně stojící vana doplněná o designovou baterii se pak stává centrálním objektem každé koupelny.

Firma KREINER nabízí velmi široký sortiment zboží pro každého, kdo staví, zařizuje, nebo rekonstruuje koupelnu či toaletu. Nespornou výhodou pak je, že větší část sortimentu díky velkému zázemí může firma držet skladem. Je tak schopná velmi rychle reagovat na objednávky zákazníků.

Společnost KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce
Společnost KREINER představuje na veletrhu For HABITAT volně stojící vany z vlastní produkce

O veletrhu FOR HABITAT

  • FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny.
  • Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor.
  • Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů.
  • Jsou zde preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci.
  • V nové hale č. 3 bude čekat na návštěvníky veletrhu FOR HABITAT vzorový dům na výstavní ploše 200 m2.

Nejedná se o pouhý dům, ale o zcela novou koncepci výběru bydlení nabízející komplexní a efektivní přístup. Zájemci o nové bydlení se seznámí na jednom místě s možnostmi široké nabídky zahrnující od A do Z nejrůznější varianty řešení. Od výběru parcely, přes samotnou stavbu domu až po výběr pevných interiérových prvků, kuchyně i nábytku bude klientovi nabídnuta variabilita, volitelnost, komplexnost a profesionalita při utváření nového domova. Návštěva VZOROVÉHO DOMU se stane příjemným inspirativní zážitkem a pro mnohé i novou zkušeností ohledně reálné podoby stavebních fází vznikajícího domu.

Publikováno: 19. 3. 2015, Autor: Kreiner (tisková zpráva), Profil autora: Redakce