reklama

Nové nabídce společnosti SAPELI vévodí příroda a design skloubené do dokonalé harmonie

Největší český výrobce interiérových dveří a zárubní, společnost SAPELI, uvedla na konci února na trh novinky, které kombinují nejnovější světové trendy s precizním provedením zavedené české společnosti. Nejnovější kolekci materiálů tvoří 48 exotických dýh, například z exkluzivního Eukalyptu kouřového či Palisandru indického.

Nové nabídce společnosti SAPELI vévodí příroda a design skloubené do dokonalé harmonie

Společnost SAPELI na konci února představila v Jihlavě novinky, které obohatily již tak velmi širokou nabídku největšího českého výrobce dveří a zárubní.

Tento rok je, co se týče novinek, plodný. Za velmi obohacující je považována například nová modelová řada MERA, která je odrazem spotřebitelské poptávky po těchto prosklených modelech v designu rámových dveří a přitom za velmi příznivé ceny. Stejně tak společnost SAPELI vyšla zákazníkům vstříc doplněním oblíbené modelové řady KUBIKA o provedení v umělém povrchu dekoru SAPDECOR, čímž se podařilo snížit cenu jinak cenově nákladných dveří s opravdovou rámovou konstrukcí.

řada MERA
řada MERA
řada KUBIKA Praktik
řada KUBIKA Praktik

Tak, jak se postupně do českých domácností dostávají tzv. bezpolodrážkové dveře, které lícují se zárubní, tak se snad brzy stanou běžnými i skryté zárubně, které má SAPELI od letošního roku v nabídce i v otočném a reverzním provedení. Tento typ osazení dveří je dalším stupněm technologických možností otevírání dveří a umožňuje dosáhnout v interiéru čistých a hladkých linií. To, že SAPELI myslí opravdu na nejmenší detaily propojení vašich dveří s interiérem, dokládá i další novinka v podobě vypínačů a zásuvek v dekoru vašich dveří. Vzhledem k tomu, že v praxi se vypínače a zásuvky nacházejí nejčastěji v těsné blízkosti dveří, jde o opravdu znamenitý nápad. Už se tak není třeba obávat situací, kdy se vypínače a zásuvky nehodí do celkového designu místnosti.

Kromě výše uvedených technických novinek přichází SAPELI na trh i s rozšířenou nabídkou dýh. Tento materiál si u zákazníků znovu získává zaslouženou oblibu a ocenění pro své užitné vlastnosti. Nejnovější světové trendy se zosobňují v takzvaných sukatých dýhách, jejichž celkový vzhled se více přibližuje přírodě a dveřím z masivu. Jak již z názvu vypovídá, na těchto dveřích jsou dominantní suky, čímž dveře více než kdy dříve připomínají jednolitý celek přírodního původu. Zákazník, který si kupuje masivní dřevěnou podlahu, patří do kategorie náročnějších klientů, jež má vyšší nároky na sladění interiéru a na kvalitu. Nyní už tedy nebude složité zkombinovat přírodní masivní dubovou, smrkovou a nebo ořechovou podlahu s typickými suky s dveřmi ve stejném materiálu, designu a také kvalitě.

dub sukatý
dub sukatý
ořech sukatý
ořech sukatý

Velmi lákavé jsou takzvané exkluzivní dýhy, čili dýhy z exotických dřevin, například z tropického stromu teak čili teka obrovská, který je vyhledáván pro svou jedinečnost a elegantní vzhled. Zajímavý nádech dostanou dveře vyvedené v dýze z indické jabloně či světlého bambusu. 48 vzorů dýh z exotických dřev doplňuje designová řada, kterou tvoří dalších 49 různých vzorů.

řada exkluzivních dýh
řada exkluzivních dýh
řada exkluzivních dýh
řada exkluzivních dýh

Absolutní novinkou v nabídce jsou dýhy s příčným řezem. Technologicky se jedná o zcela jiný způsob zpracování dřeviny, díky čemuž jsou výsledné dveře zajímavé svým nesourodým vzorem. V zahraničí velmi populární technika zpracování se nyní dostává i do českých domácností.

detail příčného řezu
detail příčného řezu

NOVINKY 2015

  • MERA - Nový model reaguje na trendy trhu v oblasti stále populárnějších dveří s rámovou konstrukcí. Nabízíme zákazníkovi design rámových dveří, ale v klasické sendvičové konstrukci, za dobrou cenu.
  • KUBIKA PRAKTIK - Dostupnější varianty rámových dveří KUBIKA v umělých dekorech
  • ATYPY - SAPELI je největší zakázkovou výrobou dveří a zárubní v ČR a oproti konkurenci má výhodu ve výrobě atypických provedení dveří. Vysoké dveře až do stropu představují poslední trend v interiérovém designu. Opticky zvětšují místnost a mění ji ve výjimečný prostor.
  • KOLEKCE 48 EXKLUZIVNÍCH DÝH + KOLEKCE 49 DESIGNOVÝCH DÝH - SAPELI je mimo jiné také největším výrobcem dýhovaných dveří v ČR. Dýha je přírodní materiál z obnovitelných zdrojů. Každá je jedinečná, protože pochází z dřevin rozličných stromů z různých částí světa. Proč nemít doma jedinečnou věc, kterou navrhl geniální designér, příroda.
  • DÝHY SUKATÉ - Nový trend v oblasti dýhovaných dveří, který se začíná ze zahraničí dostávat i do ČR. Preferují ho především movití zákazníci, kteří mají vyšší nároky na celkové sladění designu, především masivních podlah s dveřmi.
  • DÝHY S PŘÍČNÝM ŘEZEM - Nový trend v oblasti dýhovaných dveří. Inspirace opět přichází ze zahraničí. Hrubý dekor dodá vašim dveřím punc autenticity, který u umělých povrchů nelze docílit.
  • DÝHY SMRK A MODŘÍN ROVNOLETÝ - Kolekce používající dekory jehličnatých dřevin.
  • SKRYTÉ HLINÍKOVÉ ZÁRUBNĚ - Dlouhodobý trend na zahraničních trzích, který se postupně dostává i k nám. Oblíbené řešení pro designéry a architekty.
  • VYPÍNAČE V DEKORECH SAPELI - Vypínače a zásuvky, které jde sladit se všemi dekory, které SAPELI nabízí.
dveře SAPELI v dekorech CPL strukturvypínač v dekoru SAPELIskryté panty ESPRIT PREMIUMčerná aluminiová hrana + černé pásky LOTOS

Publikováno: 26. 3. 2015, Autor: SAPELI (text a foto), Profil autora: Redakce