reklama

Mlsání z veselých dóz

Kdo by odolal chutným čokoládovým pralinkám nebo šťavnatým želatinovým bonbónkům? Navíc, když jsou uložené v krásně nazdobených veselých dózách. Tímto nevšedním balením můžete vytvořit originální dárek, nebo jen potěšit vaši rodinu veselým mlsáním. Takovému sladkému překvapení se prostě nedá odolat.

Mlsání z veselých dóz

Co budete potřebovat:

Skleněnou dózu s víkem, bílý popisovač na sklo, malé červené knoflíky nebo třpytivé kamínky, pinzetu, vteřinové lepidlo (např. Loctite Super Attak Style).

Jak na to:

1. Na dózu napíšeme v různých jazycích a druzích písma vzkaz. Když se jedná o dárek, tak například miluji tě a nakreslíme srdíčka, nebo můžeme zvolit různé oblíbené citáty.

2. Srdíčka vyplníme červenými knoflíky. Knoflík chytíme do pinzety a naneseme na něj malou kapku lepidla, ihned přiložíme na místo. Kolem hrdla uvážeme stuhu a pohár naplníme sladkostmi.

Jak na to:
Jak na to:
Jak na to:
Jak na to:

Materiál pro bílou dózu

Papír, tužku, nůžky, lepicí roller s možností opětovného odlepení (např. Pritt roller), dózu, bílou matnou barvu ve spreji, malé červené knoflíky nebo třpytivé kamínky, pinzetu a vteřinové lepidlo (např. Loctite Super Attak Style).

Materiál pro bílou dózu
Materiál pro bílou dózu

Postup:

1. Na papír nakreslíme srdíčko a vystřihneme ho. 2. Na srdce naneseme po krajích lepidlo pomocí lepicího rolleru Pritt. 3. Srdíčko přilepíme do středu na dózu. 4. Nyní dózu nastříkáme bílou barvou. Stříkáme raději méně a ve více vrstvách, aby barva nestékala. 5. Po zaschnutí barvy papírové srdíčko odlepíme. (lepidlo zůstává na papíře a dóza je čistá) 6. Okolo srdíčka nalepíme červené knoflíky.7. kolem hrdla uvážeme červeno bílou stuhu a dovnitř nasypeme oblíbené sladkosti.

Postup:
Postup:
Postup:
Postup:
Postup:
Postup:
Postup:
Postup:

Lepidlo Loctite Super Attak Style je ideální vteřinové lepidlo na dekorování různých menších předmětů, na zdobení umělých nehtů, kabelek apod. Lepený spoj drží okamžitě a na většině povrchů. Po vytvrzení je lepidlo voděodolné, takže lepený předmět můžete mýt i v myčce nádobí.

Publikováno: 29. 3. 2015, Autor: Henkel (text a foto), Profil autora: Redakce