reklama

Ochrana před hmyzem

S nástupem teplých dnů začal všude kolem nás poletovat nepříjemný hmyz, jako jsou mouchy, komáři, vosy, apod. Kdo si chce zachovat příjemnou atmosféru a nepustit hmyz do svého domova, měl by se na letošní sezónu připravit. Sítě proti hmyzu do oken a dveří vám poskytnou dokonalou ochranu. Vy si pak můžete dopřát klidný spánek při otevřeném okně, aniž byste se ráno probudili se štípanci na těle.

Ochrana před hmyzem

Společnost tesa nabízí velký výběr sítí pro různá použití. Samozřejmostí jsou standardní sítě proti hmyzu do oken a dveří v různých velikostech a ve dvou barevných variantách. Oblibu si tyto sítě získaly díky snadné instalaci pomocí suchého zipu. Pro balkonové dveře či dveře na terasu, které potřebují zůstat průchozí, doporučujeme sofistikovanější způsob ochrany před nežádoucím hmyzem. Hliníkové rámy se sítí nebo lamelové sítě jsou tou správnou volbou.

Hliníkové rámy

Hliníkové rámy tesa® se sítí proti hmyzu tesa jsou nabízeny ve více rozměrech a ve dvou barevných variantách, bílé a hnědé. Odolná sklolaminátová síťovina zaručuje dlouhou životnost. Je dodávána v antracitové barvě, která poskytuje vysokou průhlednost. Díky chytře navrženým rohovým spojkám a odolné konstrukci se hliníkové rámy značky tesa® nekroutí.

Montáž hliníkového rámu do oken je velmi jednoduchá. Podle přiloženého návodu ho sestavíte během pár minut. Jednotlivé strany rámu uříznete na potřebnou velikost, pomocí spojek sestavíte, upevníte síť a je hotovo. Rám se sítí do oken je nasazovací, není tedy nutné vrtat do rámu okna. Na podzim rám z okna sundáte a další rok na jaře ho můžete opět nasadit.

Hliníkové rámy
Hliníkové rámy
Hliníkové rámy
Hliníkové rámy

Hliníkový rám se sítí proti hmyzu do dveří také snadno připevníte bez vrtání a to pomocí tesa® adaptéru. Adaptér zajistí správné otevírání hliníkového rámu se sítí bez nutnosti vrtání do rámu dveří. Panty jsou vybaveny jednoduchým pružinovým mechanismem, jehož sílu snadno nastavíte. Dveře se pak sami po otevření zavřou. Pokud vám nicméně vrtání do rámu dveří nevadí, další způsob připevnění hliníkového rámu je přivrtání k rámu dveří.

Hliníkové rámy
Hliníkové rámy
Hliníkové rámy
Hliníkové rámy

Lamelové sítě

Máte doma čtyřnohé miláčky a potřebujete, aby dveře zůstaly průchozí? V tom případě je ideální si pořídit lamelové sítě proti hmyzu. Pes či kočka jimi snadno projdou a po jejich průchodu se díky závaží na každé lamele dveře sami hned zavřou. Lamelové sítě proti hmyzu připevníte k rámu dveří pomocí oboustranně lepicích proužků Powerstrips® nebo je můžete přivrtat.

Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě

Více informací a kompletní nabídku tesa® sítí proti hmyzu naleznete na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 14. 5. 2015, Autor: tesa tape (text a foto) , Profil autora: Redakce