KNAUF ToGo - pro všechny kutily a řemeslníky

Tak je tu léto, a to znamená čas dovolených, ale ne každý odjíždí hned k moři. Mnozí zůstanou doma na chalupě, chatě nebo venkovském sídle a budou se věnovat svým příbytkům, protože je neustále co opravovat. Pro všechny domácí kutily, chalupáře, zahrádkáře a řemeslníky je to tradiční příležitost jak nakoupit vše pod jednou střechou a využít rad odborníků. To znamená, že vše co potřebujete, najdete v programu Knauf ToGo ve specializovaných prodejnách.

KNAUF ToGo - pro všechny kutily a řemeslníky

Hitem této sezóny je rychletuhnoucí beton BN 30 a stavební lepidlo EasyFlex, které najdete ve speciálním regálu Knauf ToGo a při nákupu získáte ke každému balení pracovní rukavice zdarma.

Beton pro každou příležitost

Pokud se chystáte pracovat s betonem, například opravit díry v povrchu příjezdové cesty, zakotvit sloupky pro nový plot nebo opravit betonovou zídku, či provést jakékoli jiné opravy venku i uvnitř, kde potřebujete rychlé betonáže, vyberte si suchou maltovu směs Knauf BN 30. Tento rychletuhnoucí beton se prodává se v balení po 25 kg a na milimetrový potěr o velikosti 1 m2 spotřebujete asi 2 kg směsi a při doporučené tloušťce potěru 30 mm vystačí balení na 0,4 m2. Dá sepoužít všude tam, kde je potřeba rychlý nárůst pevnosti, vysoká přilnavost k podkladu, zvýšená vodotěsnost a odolnost vůči agresivnímu prostředí. Ideální je i do míst s vyšším vlhkostním zatížením, jako jsou balkony a terasy. Doba tuhnutí je cca 30 minut, pochozí je za 3 hodiny, minimální doba vytvrdnutí je 7 dní.

Beton pro každou příležitost
Beton pro každou příležitost
Beton pro každou příležitost
Beton pro každou příležitost

Kotvení sloupků pomocí suché maltové směsi Knauf BN 30.

Lepidlo EasyFlex

Zcela jiným, ale neméně skvělým pomocníkem je mrazuvzdorné suché cementové lepidlo EasyFlex. Hodí se do interiéru i exteriéru pro lepení všech běžných druhů keramických obkladů a dlažby na různé podklady (beton, omítka, plynosilikáty a neomítnuté zdivo), a to i pro lepení obkladů s vyšší nasákavostí. Je vhodné pro lepení dlažby na systémy nízkoteplotního podlahového vytápění nebo ozdobných profilů a bordur. Lepidlem je možno obklad a dlažbu nejen lepit, ale zároveň vyspárovat, třeba v garáži nebo ve sklepě. Při použití hloubkové penetrace Knauf je možno lepit na anhydritové potěry a stěrky. Orientační spotřeba je cca 2,2 kg / m2 / ozubení 6 mm.

Lepidlo EasyFlex
Lepidlo EasyFlex
Lepidlo EasyFlex
Lepidlo EasyFlex

Lepení obkladů pomocí mrazuvzdorného suchého cementového lepidla EasyFlex.

Co dalšího nabízí Knauf?

V nabídce Knauf ToGo je opravdu velký výběr. Na specializované webové stránce www.knauftogo.cz je popsáno více než 30 různých pracovních postupů, se kterými se můžete nejčastěji setkat při svých opravách kolem domu. Tak například se dozvíte jak opravit popraskanou omítku, postavit příčku nebo novou podlahu, jak rychle zhotovit betonovou zídku, postavit plot nebo jak nejlépe obložit a vyspárovat třeba koupelnu. Kromě odborných rad a postupů tu samozřejmě najdete všechny doporučené materiály, které budete pro realizaci potřebovat. Především však doporučujeme navštívit některou ze specializovaných prodejen stavebnin (našich partnerů), kde je umístěn tematicky rozdělený a přehledný regálový systém programu Knauf ToGo. Každá sekce je věnována určité problematice, takže nakupování je velmi jednoduché.

Co dalšího nabízí Knauf?
Co dalšího nabízí Knauf?

Pohodlný a rychlý nákup na prodejnách s programem Knauf ToGo si můžete zpestřit malým dárkem. Každý, kdo nakoupí některý z výrobků Knauf, získá nyní zdarma dárek - energetický nápoj nebo žvýkačky. A můžete si odnést i tištěnou příručku s pracovními postupy.

Další informace na www.knauftogo.cz

Autor: Knauf (text a foto)

Související k tématu