reklama

Pama a.s. zve na veletrh Země Živitelka

Letošní již 42. ročník mezinárodního agrosalonu Země Živitelka proběhne na českobudějovickém výstavišti ve dnech 27. 8. – 1. 9. 2015. Výstava je doprovázena Ekostylem a Mezinárodní výstavou družstevnictví. Svým rozpětím tyto výstavy obsáhnou celý zemědělsko-potravinářský sektor a řadí se k největší akci svého druhu na území České republiky.

Pama a.s. zve na veletrh Země Živitelka

Mezi tradiční vystavovatele již patří Pama a.s., která se představí na stánku 317. Nosným programem je prodej sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích krytin, polykarbonátů, polyuretanových tepelných izolací a sendvičových panelů. Ve svém portfoliu nabízí krytiny a izolace skladů, materiály vhodné do agresivních prostředí, krytiny vhodné pro zemědělské budovy a provozy.

Pama a.s. zve na veletrh Země Živitelka
Pama a.s. zve na veletrh Země Živitelka

O veletrhu

Návštěvníci ocení navýšení počtu parkovacích míst, cca o 250, který Výstaviště České Budějovice získalo odstraněním starého pavilonu A. Ti návštěvníci, kteří budou vjíždět do areálu přes parkoviště P1, budou moci stejně jako v loňském roce parkovat za expozicemi kolem Rybářské bašty. I pro letošní rok lze využít jako parkoviště pro návštěvníky travnatou plochu před areálem.

Potravinářství již tradičně reprezentují české kvalitní potraviny oceněné značkami „Regionální potravina“, KLASA, „CHUTNÁ HEZKY. JIHOČESKY“, „Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR“ a „Kvalitní evropský výrobek“. Návštěvníky čekají kuchařské show s ochutnávkami a oceněné potraviny si mohou v pavilonu T i zakoupit.

Veškeré další informace se dočtete na stránkách veletrhu.

Publikováno: 28. 8. 2015, Autor: Pavla (text a foto), Profil autora: Redakce