reklama

MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015

Společnost MEVA si vás dovoluje pozvat na 6. veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, který se spolu s veletrhy FOR ARCH a FOR WOOD, koná ve dnech 15. - 19. 9 . 2015 v Pražském veletržním areálu Letňany.

MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015

Stánek A19 v hale 7 zaujme návštěvníky přehlídkou teplometů, které využijete nejen v dílně, ale třeba při posezení pod pergolou či v restaurační zahrádce, prohlédnete si pájecí soupravy i hořáky, které využijí profesionálové i kutilové, ale také vařiče, lampy či kartušový program.

Společnost MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015
Společnost MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015
Společnost MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015
Společnost MEVA zve na veletrh FOR THERM 2015

O veletrhu FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH, který potvrdil titul největší a nejnavštěvovanější akce svého druhu v ČR, překročil 25. ročník. FOR ARCH - stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Na minulém ročníku se prezentovaly firmy, které dříve vystavovaly, ale v posledních letech kvůli obavám z ekonomické krize na veletrhu chyběly. Výrobci a dodavatelé ze stavebního oboru cítí po útlumu v posledních letech příležitost získat nové zakázky a prezentovat své služby přímo potenciálním zákazníkům.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Patřily mezi ně i okna, stínicí technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi. Některé z těchto expozic patřily k největším na veletrhu a veletržní stálice, jako Slovaktual, který získal již druhou cenu TOP EXPO, firma Velux, jež se pyšnila oceněním za nejlepší exponát GRAND PRIX a mnoho dalších, tak potvrdily vzrůstající zájem návštěvníků o jejich produkty.

Současně s veletrhem FOR ARCH proběhnou akce FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

O veletrhu FOR ARCH
O veletrhu FOR ARCH

Publikováno: 7. 9. 2015, Autor: Meva (tisková zpráva), Profil autora: Redakce