reklama

NEXT zve na veletrh FOR ARCH

Společnost NEXT, jednička na českém trhu v segmentu bezpečnostních dveří pro byt, dům, chatu či chalupu, si dovoluje vás pozvat na veletrh FOR ARCH. Největší veletrh zaměřený na stavebnictví bude probíhat ve dnech 15. – 19. září 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Stánek společnosti NEXT naleznete v hale 3, stánek A11.

NEXT zve na veletrh FOR ARCH

Společnost NEXT patří mezi specializované firmy zabývající se komplexním zabezpečením domácností i firem. Bezpečnostní dveře vyrábí již 25 let. Výsledkem práce je mnoho spokojených zákazníků a jejich klidný a bezpečný spánek.

V NEXTu vyrábí bezpečnostní dveře na míru, přizpůsobené individuálním požadavkům. Dveře 3. a 4. bezpečnostní třídy splňují veškeré potřebné certifikáty. Vybrat si můžete také z celé řady doplňků, jako jsou panoramatická kukátka, bezpečnostní kamery, čtečky otisků prstů a další.

NEXT zve na veletrh FOR ARCH
NEXT zve na veletrh FOR ARCH

Kromě prověřených bezpečnostních prvků je důraz kladen také na design nabízených výrobků. Dveře jsou nabízeny v několika základních druzích povrchové úpravy – dýha, laminát, masivní dřevo. Pokud máte vlastní představu o povrchu dveří, firma NEXT vám ochotně vyjde vstříc.

Prezentaci společnosti naleznete v hale 3, stánek A11.

NEXT zve na veletrh FOR ARCH
NEXT zve na veletrh FOR ARCH

O veletrhu

Stavební veletrh FOR ARCH, který potvrdil titul největší a nejnavštěvovanější akce svého druhu v ČR. Veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci.

Současně s veletrhem FOR ARCH proběhnou akce FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

Publikováno: 9. 9. 2015, Autor: Andrea (text), Pavla (foto), Profil autora: Redakce