reklama

FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM

Veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, jehož 6. ročník proběhne od 15. do 19. září 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech, se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH oblíbeným jak u koncových zákazníků, tak u odborné veřejnosti.

FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM

Pravidelným účastníkem veletrhu je i společnost FENIX Trading, s.r.o., nejvýznamnější tuzemský výrobce a jeden největších evropských dodavatelů elektrických topných systémů. FENIX na veletrhu FOR THERM vystavuje kompletní výrobní program, který tvoří podlahové a stropní topné fólie ECOFILM, topné kabely, rohože a systémy protimrazové ochrany ECOFLOOR, sálavé topné panely ECOSUN (vč. mramorových panelů MR a skleněných panelů GR) a přímotopné elektrické konvektory ECOFLEX. Chybět nebudou ani výrobky pro regulaci topných systémů a další výrobky.

FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM
FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM

Expozici firmy FENIX Trading, s.r.o. najdete v hale 4 na stánku číslo B11.

O veletrhu

FOR THERM je špičková akce zaměřená na vytápění, vzduchotechniku, komínové systémy, regulační techniku a alternativní zdroje energie. Jsou zde prezentovány produkty tuzemských i zahraničních firem nejen z oboru tepelných čerpadel. Letošní již 6. ročník, je zaměřen na efektivitu vytápění.

Veletrh FOR THERM se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH navštěvovaný jak koncovými zákazníky, tak odbornou veřejností. Pod záštitou odborných asociací je pro vás opět připravený zajímavý doprovodný program.

Publikováno: 10. 9. 2015, Autor: Fenix Trading s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce